Keliavimas gali būti pigus: kaip tai užtikrinti?

Daugeliui žmonių kelionės yra pats smagiąsias dalykas. Taigi, nieko keista, kad daugybė žmonių, vos tik grįžę iš vienos kelionės, ima svajoti apie tai, kur keliaus kitą kartą. Ir ne tik svajoja, o iš karto skuba imtis planavimo. Visgi, nesunku pastebėti, kad dauguma žmonų turi ir dar vieną lūkestį – nori, kad kelionės nepareikalautų didelių išlaidų. Ar tai tikrai yra įmanoma? Taip, jei tik bus priimti tinkami sprendimai – yra daug būdų, kaip užtikrinti pigų keliavimą. Tad pats metas juos įvardinti.

Start of her journey. Beautiful young woman looking out window at flying airplane while waiting boarding on aircraft in airport lounge

Paskutinės minutės kelionė – vienas geriausių, patikimiausių bei paprasčiausių būdų keliauti pigiai. Paskutinės minutės kelionės yra populiarios daugelyje kitų šalių, o kitaip ir būti negalėtų, kadangi būtent tai užtikrina galimybę keliauti su didelėmis nuolaidomis ar net kelis kartus pigiau, lyginant su įprastomis kelionėmis. Dar viena gera žinia yra ta, kad šiandien paskutinės minutės kelionių pasirinkimas yra toks didelės, kad visai nesvarbu, kada nuspręsite keliauti – bet kokiu atveju rasite iš ko pasirinkti.

Tačiau ir tai – dar ne viskas: jei norite, kad keliavimas būtų pigus procesas, tai pirmiausia turi suprasti, kad būtent jūs patys turite tapti savo kelionės šeimininku. Jei nuspręsite įsigyti jau suplanuotą kelionės paketą turizmo vadybininko, tai nesunku pastebėti, kad toks sprendimas bus šiek tiek brangesnis. Na, o jei jį suplanuosite patys, tokiu atveju, galite būti tikri, kad kaina bus šiek tiek mažesnė. Tačiau ir tai – dar ne viskas: taip pat svarbu akcentuoti, kad patys planuodami kelionę, visus jos elementus galėsite pasirinkti patys, taigi, išliks galimybė rinktis tik tuos sprendimus, kurių kaina jums atrodys patraukli.

Jei domina keliavimas pigiau, tai tokiu atveju, verta išbandyti ir dar vieną dalyką: rinkitės ne tokį sprendimą, kai pirmiausia pasirenkamos visos būtinos paslaugos, ir tik po to įvertinama kelionės kaina, o atvirkštinį variantą – kuomet pirmiausia nustatomas biudžetas ir po to pasirenkamos jį patesinti galinčios paslaugos. Tokiu atveju būsite tikri, kad kelionė kainuos tiek, kiek jums ir norisi.

Tačiau ir tai – dar ne viskas: jei norite keliauti kuo pigiau, tai turėtumėte atkreipti dėmesį ir į tai, kad jūs laukia dar viena užduotis: daiktus kelionei formuoti taip, kad bagažas būtų kuo mažesnis. Verta pabrėžti, kad kai kurios oro linijos gali taikyti papildomus mokesčius už didelį bagažą. Taigi, atsakingas daiktų dėjimasis leis užtikrinti nedidelį bagažą ir išvengti papildomų išlaidų.

Taigi, kaip matyti, jei norite keliauti pigiai, tikrai turite iš ko rinktis: visų pirma, puikiu sprendimu taps paskutinė minutė – galimybė už kelionę mokėti net kelis kartus mažiau. Dar daugiau, taip pat verta patiems planuoti savo kelionę. Na ir, žinoma, būtinai atsakinga informuokite bagažą, kad išvengtumėte papildomų mokesčių.

Rubrikoje Verslas ir paslaugos. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *