Verslo atstovams pristatė „Prieniečio kortelės“ projektą

Gegužės 12 dieną Prienų rajono mero iniciatyva surengtame susitikime su Prienų turizmo ir verslo informavimo centro (TVIC) atstovais ir verslininkais buvo pristatytas „Prieniečio kortelės“ projektas, aptartos tarpusavio bendradarbiavimo galimybės ir kiti klausimai.
Prienų TVIC konsultantės Ievos Šalčiuvienės teigimu, kortelės bus vardinės, siekiama, kad jas gavę Prienų rajono gyventojai naudotųsi vietinių verslų siūlomomis paslaugomis ir prekėmis. Prekių ar paslaugų teikėjams tai padėtų pritraukti daugiau klientų, pareklamuoti savo veiklą. Kaip sakė I. Šalčiuvienė, vykdyta apklausa rodo, kad vietos verslininkai aktyviai domisi šiuo projektu. Prieniečio kortelė galiotų ir viešojo sektoriaus paslaugoms, pavyzdžiui, baseino, sporto klubo lankymui.
Susitikime dalyvavę Kauno pramonės, prekybos ir amatų rūmų Prienų atstovybės nariai, kiti verslo atstovai pritarė sumanymui ir pateikė nemažai pasiūlymų, kaip išpopuliarinti Prieniečio kortelę, kad ji sklandžiai funkcionuotų ir suteiktų realią naudą verslininkams bei gyventojams. Kaip alternatyva šiai kortelei pasiūlyta ir Svečio kortelė su tam tikrų paslaugų paketais ar kreditais, kuri paskatintų keliautojus atrasti Prienus – ne tik apžiūrėti gražiausius rajono kampelius, pakeliauti turistiniais maršrutais, bet ir apsilankyti parduotuvėse, maitinimo, apgyvendinimo įstaigose, kirpyklose, baseine ir čia išleisti pinigų. Anot verslo atstovų, kortelė turėtų tapti patrauklia, kad kitų miestų gyventojai norėtų ją įsigyti ir už tai nepagailėtų tam tikros sumos.
Prieniečio kortelę siekiama įvesti kuo greičiau, atsižvelgiant į susitikimo metu išsakytas verslininkų nuomones ir pasiūlymus, ji bus tobulinama.
Prieniečio kortelės išdavimą ir registraciją vykdys VšĮ „Prienai“, ją galės nemokamai įsigyti pilnamečiai asmenys, deklaravę gyvenamąją vietą Prienų rajono savivaldybės teritorijoje. Kortelės teikiamomis nuolaidomis bus galima naudotis specialiu ženklu „Prieniečio kortelė“ pažymėtose vietose.
Dalė Lazauskienė

Rubrikoje Verslas ir paslaugos. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *