Gerda Trakymaitė – pirmoji mūsų krašto sportininkė, iškovojusi šalies suaugusiųjų čempionato medalį

Balandžio 23-24 dienomis Panevėžyje vyko jubiliejinis 60-asis Lietuvos badmintono asmeninis čempionatas, kuriame didžiausia sėkmė lydėjo Balbieriškio BK „Svajonė“ narę Gerdą Trakymaitę.
Moterų dvejeto varžybose Gerda Trakymaitė poroje su kretingiške Vaida Slušniene po įtemptos trijų setų kovos nugalėjo vilniečių porą ir iškovojo trečiąją vietą bei tapo pirmąja mūsų krašto sportininke, iškovojusia Lietuvos suaugusiųjų čempionato medalį.
Šiame čempionate Prienų rajonui atstovavo ir Augustas Valatka (Prienų BSK), ir Ąžuolas ir Rokas Barkauskai (Balbieriškio BK „Svajonė). Tarp vyrų vienetų Augustas iškovojo 5-8, o Ąžuolas pelnė 9-16 vietas. Žaidžiant vyrų dvejeto varžybas, Augustas ir Ąžuolas užėmė 5-8 vietas, o Rokas poroje su vilniečiu Andžej Mackevič – 9-16 vietas.
Suaugusiųjų asmeninių čempionatų išskirtinumas – tai aukščiausio lygio varžybos, į kurias vieną kartą per metus susirenka tik patys stipriausieji Lietuvos badmintono žaidėjai.