Tradiciniame šachmatų turnyre

Velykas, pavasario džiaugsmo ir gamtos atbudimo šventę, jaunieji Birštono sporto centro  šachmatininkai pasitiko tradiciniu šachmatų turnyru. Šiemet turnyre savo jėgas išmėgino 17 vaikų, lankančių trenerės Danutės Urbanavičiūtės vedamus užsiėmimus.
Mergaičių iki 10 metų amžiaus grupėje nugalėtoja tapo 2 klasės mokinė Elena Baltušytė, surinkusi 7 taškus. Antrą vietą pelnė vienu tašku mažiau surinkusi 3 klasės mokinė Ugnė Pūkaitė. 3 vietą užėmė pirmokė Mija Čerbaitė (4 tšk.).
Tarp berniukų nugalėjo 2 klasės mokinys Emilis Karčiauskas (8 tšk.), antrą ir trečią vietas pasidalino po 5,5 taško surinkę antraklasis Joris Malte Imhof ir trečiokas Titas Karčiauskas.
Jaunuolių grupėje tarp mergaičių pirmą vietą iškovojo šeštokė Neda Žuvininkaitė (13,5 tšk.), antra vieta atiteko trečiokei Ugnei Vėgelytei, surinkusiai 11 taškų, trečia vieta skirta septintokei Svajūnei Karandaitei (10 tšk.).

Rubrikoje Mokyklų gyvenimas. Bookmark the permalink.