A. Mikėno memorialo varžybose

Balandžio 23 d. Birštono stadione vyko XXXVI olimpinio vicečempiono Antano Mikėno memorialo sportinio ėjimo varžybos, kuriose dalyvavo 80 lengvaatlečių iš Lietuvos, Latvijos. Varžybų dalyvius sveikino Birštono savivaldybės mero pavaduotojas Vytas Kederys, Lietuvos lengvosios atletikos federacijos generalinė sekretorė Nijolė Medvedeva.
Iš varžybose dalyvavusių Birštono sporto centro jaunųjų sportininkų geriausiai pasirodė Nojus Butėnas, tarp jaunių 10 km distancijoje iškovojęs 1 vietą. Antrą vietą užėmė Libertas Kulieša (5 km, jaunučiai), trečiąsias vietas – Domas Juozaitis (1 km, vaikų grupė) ir Mindaugas Kriauzlys (3 km, jaunučiai), ketvirti savo amžiaus grupėse, skirtingose distancijose liko Dainius Ambrakaitis (3 km, jaunučiai), Arnas Kriauzlys (1 km, berniukai), Armanda Tolytė (5 km, jaunės).
Sportininkai varžėsi moterų, vyrų, jaunuolių, jaunių, jaunučių, vaikų ir veteranų grupėse. A.Mikėno memorialo varžybų nugalėtojais 10 km, 5 km, 3 km ir 1 km nuotoliuose tapo svečiai iš Klaipėdos, Švenčionių, Šiaulių, Jonavos, Krakių, Latvijos klubų.
Varžybų vyriausiasis teisėjas Jonas Juozaitis į Birštoną atvykusius buvusius ėjikus, tarp kurių yra trenerių, teisėjų, varžybų rėmėjų, tradiciškai pakvietė prisijungti prie „Nostalgijos“ ėjimo ir nužingsniuoti 500 m stadiono takeliais.