Lietuvos kurortai bei kurortinės teritorijos pristatyti Izraelio kelionių organizatoriams ir turistams

Kovo mėnesio pabaigoje Tel Avive (Izraelis) vyko Lietuvos Turizmo galimybių skatinimo renginys bei viena didžiausių regione turizmo paroda „IMTM 2022“. Kaip pastebi Lietuvos kurortų asociacijos prezidentė, Birštono merė Nijolė Dirginčienė, Izraelio rinka yra viena iš svarbiausių Lietuvos kurortams, kurortinėms teritorijoms ir visam šalies turizmo sektoriui: „Izraelio turistai Lietuvos kurortus renkasi metai iš metų. Remiantis oficialiais statistiniais duomenimis – tai daugiausia nakvynių Lietuvoje praleidžianti tauta. Daugelis izraeliečių turi sentimentinį ryšį su Lietuva – čia augo jų tėvai, seneliai, dalis prisimena keliones į Lietuvą iš savo vaikystės. Vis dėlto, kalbant apie šią rinką, turime daug neišnaudoto potencialo – ypač turint omenyje jaunesniosios kartos piliečius. Dėl šios priežasties privalome būti aktyvūs ir matomi Izraeliui,“ – sakė ji.

Lietuvos delegacija Tel Avive vykusioje vienoje didžiausių Europos turizmo parodų „IMTM 2022“.

Turizmo galimybių skatinimo renginyje, vykusiame kovo mėn. 27 d., dalyvavo 42 kelionių organizatorių ir kelionių agentūrų atstovai. Renginio metu pristatytas Lietuvos turizmo potencialas, pagrindiniai turizmo produktai, kurių vienas patraukliausių Izraelio turistams – poilsinis sveikatinamasis turizmas Lietuvos kurortuose ir kurortinėse teritorijose. Vėliau vyko verslo kontaktų mugė, kurioje bendrai Lietuvos kurortams ir kurortinėms teritorijoms atstovavo Lietuvos kurortų asociacijos direktorė Kristina Citvarienė: „Lietuva izraeliečiams patraukli savo gamta, turiningo laisvalaikio įvairiapusiškumu, mikroklimatu, paslaugų pasiūla ir jų kokybe bei turizmo srities darbuotojų profesionalumu. Vis dėlto, glaudesnis bendradarbiavimas su Izraelio kelionių organizatoriais ir agentūromis yra būtinas,“ – pastebėjo ji.
Kovo 29-30 d. Tel Avive vyko ir viena didžiausių Europoje turizmo paroda „IMTM 2022“ (International Mediterranean Tourism Market), joje bendrame Lietuvos stende lankytojus sutiko nacionalinė turizmo skatinimo agentūra „Keliauk Lietuvoje“, Birštono, Druskininkų, Palangos kurortai, Europos kultūros sostinės Kaunas 2022 organizatoriai.
Tikimasi, kad užmegztų kontaktų bei nuolat stiprėjančių Lietuvos ir Izraelio diplomatinių santykių dėka Lietuvą kaip atostogų kryptį rinksis vis daugiau izraeliečių. Tai ypač svarbu nuo pasaulinės Covid-19 pandemijos nukentėjusiam turizmo sektoriui.

Rubrikoje Verslas ir paslaugos. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *