Vyko Savivaldybės ir Lietuvos automobilių kelių direkcijos atstovų susitikimas

Kovo 3 d. Prienų rajono savivaldybės iniciatyva vyko susitikimas su Lietuvos automobilių kelių direkcija (toliau – LAKD), kurio metu buvo aptarti rajono gyventojams aktualūs klausimai.
LAKD atstovai patikino, kad jau kovo mėnesį bus pradedami rajoninio kelio Nr. 3311 Jieznas–Nibriai kapitalinio remonto darbų viešieji pirkimai, nes projektas ir ekspertizė jau atlikti. Darbai turėtų prasidėti antroje šių metų pusėje, o baigtis kitais metais. Dėl kelio Nr. 3303 Balbieriškis–Krokialaukis planuojamo rimto remonto LAKD atstovai atsakymą pateiks gegužės mėnesį.


Kalbėta apie pėsčiųjų takų, nepriklausančių Savivaldybei, tvarkymą. LADK atsižvelgė į Savivaldybės siųstas pastabas dėl neteisingai paskaičiuotų vertinimo balų Pakuonio, Mauručių pėsčiųjų takams ir juos padidino. Sutarti dėl pėsčiųjų takų prisidėjimo ar tvarkymo Savivaldybės lėšomis kol kas nepavyko, nes, LAKD atstovų teigimu, ruošiama tvarka, pagal kurią bus tiksliai nurodomi reikalingo savivaldybių prisidėjimo prie projekto procentai. Dėl kapitalinio remonto tik savivaldybės lėšomis, suderinus su LAKD, atsakymas bus irgi po pasikeitusios tvarkos patvirtinimo.
Kalbėta ir apie rajoninio kelio Nr. 3306 Prienai–Birštonas (Prienų m. sutampa su Kęstučio g.) perdavimo Prienų rajono savivaldybei. Vyriausybės projektas jau parengtas, Savivaldybės suderintas, beliko sulaukti tik pačio sprendimo patvirtinimo.
Susitikimo metu buvo aptarti ir ženklų, atitvarų, kelių priežiūros klausimai, kurie bus sprendžiami darbo tvarka.
Prienų r. sav. informacija

Rubrikoje Savivalda. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *