Magiškas švenčių laukimas neaplenkė ir Birštono kurorto

Birštono kurortas visą gruodį skelbia renginių mėnesiu!
Jų maratonas jau prasidėjo gruodžio 4 d. pagrindinės miesto eglės įžiebimu. Jau pavakarę savivaldybės gatvėse buvo galima išvysti Kalėdomobilio ir oreivių, surengusių ugnies paradą, karavaną. Ne vienas birštonietis Kalėdų Senelį išvydo ir … savo kieme. O į eglės įžiebimo šventę, kurioje netrūko geros muzikos, jis atsivežė keletą draugiškų bei labai fotogeniškų baltųjų lokių.
Smagiai startavę ir toliau smagiai leisime kitas paskutinio metų mėnesio dienas. Birštoniečiai ir miesto svečiai laukiami sanatorijos „Versmė“ (B. Sruogos g.9) Kalėdų miestelyje. Žibančių eglučių parkas – unikali vieta nusifotografuoti #KalėdiškaiBirštone – nepaliks abejingų.
Jaukiai nuteiks ir verslo įstaigų, SPA centrų, viešbučių, Savivaldybės įstaigų, organizacijų bei privačių namų kalėdiniai papuošimai. Jau antrus metus kviečiame Birštono verslininkus, gyventojus namuose, jų kiemuose ar languose įžiebti kalėdinių šviesų. Pernai įsitraukimas į šią akciją buvo didelis, todėl šįmet tikimės dar šviesesnio gruodžio!
Kalėdiškai nusiteikusiame kurorte netrūks ir kitų kultūrinių renginių. Gruodžio 11 d. Birštono kultūros centre (Jaunimo g. 4) laukiami šokių mėgėjai: galėsite pasigrožėti festivalio „Atvažiuoja Kalėdos“ dalyvių, šokių kolektyvų iš Latvijos, Lenkijos ir Lietuvos, pasirodymais. Gruodžio 16 d. Birštono kurhauze (B. Sruogos g. 2) vyks Birštono meno mokyklos vaikų kalėdinis koncertas, o gruodžio 17 d. Kultūros centre šventiniu pasirodymu stebins meno mėgėjų kolektyvai. Visi šie renginiai nemokami.
Birštono kurortas ištisus metus neatsiejamas nuo džiazo. Nenuostabu, kad šventiniam mėnesiui įpusėjus, gruodžio 14 d., Kurhauze džiazuos Artūro Anusausko trio. O paskutiniąją metų dieną Birštono kultūros centre vyks Artūro Noviko džiazo mokyklos vokalinio ansamblio „Color jazz“ koncertas „Žiemos svajonė“.
Šventėms artėjant gerą nuotaiką užkurs ir spalvingasis Saulius Prūsaitis (jo šou vyks gruodžio 20). Antrąją šv. Kalėdų dieną romantiškai nuteiks A. ir R. Difartų „Muzikinė Šv. Kalėdų istorija“. Abu renginiai vyks Birštono kultūros centre.
Taip pat kviečiame atlėkti į Birštoną ir čia sulaukti Naujųjų 2022-ųjų metų. Sanatorijos ir SPA ne tik padės atgauti jėgas po visų metų darbų, bet ir pasiūlys ypatingas Naujųjų metų sutikimo programas, o kurorto restoranai – išskirtinius patiekalus.
Susitikime #KalėdiškaiBirštone!

Rubrikoje „Birštono versmės“. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *