„Gyvenimas trumpas – menas amžinas“

Ant mano delno lapkritis dar šoka
Ir dienos pradeda greičiau trumpėt.
Smagu be nuoskaudos pažvelgt į žmogų,
Visiems visiems jums laimės palinkėt, –

Šiais žodžiais į susirinkusiuosius į Balbieriškio neįgaliųjų skyriaus popietę „Gyvenimas trumpas – menas amžinas“ kreipėsi renginio vedėja Danutė Skaudickienė. Buvo prisiminti visi, kurie išėjo ir niekada negrįš, bet iki šiol žvelgiantys į mus iš nuotraukų, gyvi prisiminimuose, gėlių žieduose. Žvakelę jiems uždegė skyriaus pirmininkė Irena Šatrauskienė.
Sulaukėme ir svečių: pas mus atvyko Seimo nario Andriaus Palionio patarėja Valė Petkevičienė ir Balbieriškio seniūnė Sigita Ražanskienė. V. Petkevičienė pasveikino jubiliatus ir drauge su I.Šatrauskiene bei S. Ražanskiene nuvyko pas 80-metį švenčiančius į namus, įteikė jiems dovanas, skyriaus narių ruoštas dovanėles, gėlių. 
O Seimo narys Andrius Palionis visiems susirinkusiesiems atvežė dovaną – Siponių krašto bendruomenės spektaklį „Agotėlės piršlybos“, režisierė Asta Letkauskienė.
Susirinkusieji taip žavėjosi Birutės Švedienės kurtais paveikslais, Onutės Vinickienės, Ramunės Jurgitos Bajoravičienės ir  Marytės Marcinkevičienės mezginiais, nėriniais, gėlėmis, vazomis, nertais paveikslais ir įvairiais dirbiniais. Negaliu atsižavėt šių moterų auksinėmis rankomis, energija, šiluma. 
Skyriaus pirmininkė Irena Šatrauskienė apžvelgė savo darbus, nuveiktus kartu su taryba, o mes laukiame naujų jos iniciatyvų.
Danutė Skaudickienė

Rubrikoje Bendruomenės. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *