Ant Prezidentūros eglės nutūpė ir birštoniečių nuvelti paukšteliai

Birštono dizaino asociacija, vadovaujama Vilmos Krasauskienės, atsiliepė į šalies pirmosios ponios Dianos Nausėdienės kvietimą dalyvauti akcijoje „Baltasis paukštis“ ir gamino originalius kalėdinius žaisliukus. Asociacijos narės – ir moksleivės, ir moterys – iš baltos vilnos nuvėlė 25 paukštelius, kurie Kalėdų laikotarpiu papuoš Prezidentūros eglę. Šį ketvirtadienį dailiai supakuotos kalėdinės puošmenos iškeliavo į sostinę.
Artėjant išskirtinėms metų šventėms, D.Nausėdienė kreipėsi į visas savivaldybes, mokyklas, dienos ir globos centrus, šeimas, kviesdama į kalėdinių paukštelių kūrimo šventę.
– Tegul jie simbolizuoja tai, kas svarbiausia, – kad kiekvienas esame unikalus ir reikšmingas. O visi kartu galime sukurti bendrus namus Vilčiai ir Meilei, nuveikti daug gražių ir prasmingų dalykų, – kvietime rašė šios akcijos iniciatorė, vildamasi, kad iš visų savivaldybių į sostinę „suskridę“ paukšteliai jaukiai nutūps ant Prezidentūros eglės ir pasklis kaip gerumo banga per visą Lietuvą.
Birštono savivaldybės merė N.Dirginčienė pasidžiaugė meniškais birštoniečių dirbiniais ir padėkojo Birštono auksarankėms, Dizaino asociacijos vadovei Vilmai Krasauskienei bei jos mokinėms už kruopštų ir nuoširdų darbą, kuris daugeliui dovanos magišką Kalėdų stebuklo laukimo džiaugsmą.

Rubrikoje Kultūra. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *