Jiezno ugniagesiai džiaugiasi patogesnėmis darbo sąlygomis

Prienų rajono savivaldybės priešgaisrinės tarnybos (SPT) viršininkas Jonas Kvietkauskas darbą pradėjo vos prieš dvejus metus, tačiau per šį laiką jam pavyko įgyvendinti ne vieną idėją, kurios dėka rajono ugniagesiai džiaugiasi gerėjančiomis darbo sąlygomis.
„Mums dar daug ko trūksta ir dar daug ko reikės, bet per tuos dvejus metus, kai esu šioje tarnyboje, pasiekėme tikrai nemažai“, – spalio 21 dieną, pristatydamas atnaujintas Prienų rajono priešgaisrinės tarnybos patalpas Jiezne, sakė J. Kvietkauskas.
Šiais metais senutėlis Jiezno ugniagesių pastatas atgijo kone neatpažįstamai – savivaldybės lėšomis čia pakeisti langai, stogo danga, šildymo sistema, suremontuotos vidaus patalpos. Anot Prienų rajono savivaldybės mero Alvydo Vaicekausko, ši tarnyba yra labai svarbi ir reikalinga, tačiau ilgą laiką buvo primiršta, todėl renginio metu meras pažadėjo, kad ateityje visi rajono ugniagesiai įsikurs šiuolaikiškose, patogiose patalpose. J. Kvietkausko teigimu, tolimesni rajono ugniagesių darbo sąlygų gerinimo darbai numatomi Pakuonyje.
Atnaujintų Jiezno ugniagesių patalpų pristatymo metu, kad pastata pagal poreikį ilgai tarnautų visuomenei, o čia dirbančius žmones ir jų šeimas aplenktų nelaimės, patalpas šventino Jiezno Švento Arkangelo Mykolo ir Jono Krikštytojo parapijos kunigas Rolandas Bičkauskas. Linkėdamas, kad čia dirbanti komanda jaustų vienas kito šeimynišką palaikymą, pasitikėjimą, kunigas ugniagesių komandai taip pat įteikė šeimą simbolizuojančią ikoną.

Pasveikinti džiugia proga ugniagesių taip pat atvyko ir Prienų rajono savivaldybės vicemerė Loreta Jakinevičienė, Tarybos nariai, Lietuvos gaisrinės saugos asociacijos vadovas Vytas Kaziliūnas, Seimo narys Andrius Palionis, darbus vykdžiusių statybininkų atstovai, Jiezno seniūnas Algis Bartusevičius, Prienų PGT viršininkas Gintautas Baltrimas, koordinuojantis Prienų r. ir Birštono savivaldybių ugniagesių veiklą. J. Kvietkauskas visiems jiems padėkojo už idėjos palaikymą ir įgyvendinimą. Už palaikymą, susiklausymą ir bendradarbiavimą nuoširdų ačiū SPT viršininkas taip pat tarė ir savo vadovaujamai komandai.
Rimantė Jančauskaitė

Rubrikoje Seniūnijose. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.