Birštono TAU pradeda naujuosius mokslo metus

Spalio 13-ąją Birštono Kurhauze vėl susirinko gražus būrys senjorų. Rudeniniame parke pasiklydusi vasaros belaukianti ponia (A.Ferevičienė) ir į pasimatymą su ja atskubėjęs ponas (K. Drižilauskas) nuotaikingai pradėjo iškilmingą vakarą. Skambėjo Birštono meno mokyklos mokytojos R. Liutvynskienės ir jos mokinės A. Martinkutės atliekamos dainos. Birštono TAU direktorė N. Jakimonienė pristatė praėjusių mokslo metų veiklas, pasidžiaugė puikiais rezultatais: įdomia projektine veikla, kelionėmis, nuotoliniais seminarais.

Šventėje viešėjo Birštono savivaldybės merė N. Dirginčienė, LRS nario A. Palionio padėjėja V. Petkevičienė, Kauno r. TAU atstovai. Svečiai sveikino Birštono TAU prasidėjus naujiems mokslo metams, džiaugėsi, kiek daug gražių veiklų vyko praėjusiais, teikė dovanas. Esame dėkingi už skirtą laiką, prasmingus žodžius, apdovanojimus ir džiaugiamės visais susirinkusiais.
Smagu, kad Birštono TAU, nelaukdami net mokslo metų atidarymo šventės, jau dalyvavo vasaros sveikatinimo veiklose su J. Berteškiene ir jos komanda, vyko į smagią rudeninę kelionę po Panevėžio krašto dvarus. Be to, Birštono TAU visų kelionių organizatorius ir iniciatorius A. Kisielius jau vėl planuoja naują išvyką į Vilniaus operos ir baleto teatrą. Beliko tik nuspręsti, ką norėtume pamatyti: operą, baletą, operetę. Renginio pabaigoje vakaro dalyviai linksmai dalinosi įspūdžiais ir nuotaikomis prie kavos puodelio.
Linkime visiems turiningų ir smagių naujų mokslo metų, daug gražių akimirkų kartu ir puikios sveikatos!
Birštono TAU administracija

Rubrikoje Bendruomenės. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *