Birštone atidarytas analogų Lietuvoje neturintis viešbučio ir SPA kompleksas suaugusiesiems

Rugsėjo 30 dieną Birštone originaliai, su spalvų, erotikos ir aštrių pojūčių šou, buvo pristatytas tik suaugusiesiems skirtas (N-21) viešbutis ir SPA kompleksas „Vytautas Ego SPA“, kuris, kaip teigiama, neturi analogų Lietuvoje.
Su drąsia, nestandartine verslo idėja, atradusia savo nišą apgyvendinimo ir SPA paslaugų sferoje, „Vytautas SPA“ verslo grupę ir jos vadovą Vytą Brusoką sveikino daugybė kviestinių svečių, tarp kurių buvo ir „Birštono mineralinių vandenų“ valdybos pirmininkas Norbertas Pranckus, programinės įrangos korporacijai „TeleSoftas“ vadovaujantis Algirdas Stonys, Birštono savivaldybės merė Nijolė Dirginčienė, Lietuvos viešbučių ir restoranų asociacijos prezidentė Evalda Šiškauskienė, Prienų rajono savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas, verslininkų, pramogų ir žiniasklaidos atstovų.
Į šį išskirtinio interjero ir architektūros objektą „Vytautas SPA“ verslo grupė investavo 8 mln. eurų. Naująjį kompleksą sudaro viešbutis, autorinių terapijų ir procedūrų SPA erdvė, konferencijų salė, fine dining restoranas „Kitsch’as“ ir hiperbarinės deguonies terapijos centras „Vytautas Oxygen SPA“.
Ryškų ir spalvingą interjerą su komanda kūrė interjero architektė Viktorija Puodžiūtė. Viešbučio interjere vyraujančios šio amžiaus pradžios art deco linijos persipina su idėjomis, kurios būdingos postmodernistinei „Memphis“ grupei. Viešbučio ir SPA erdvės – atpalaiduojančios, tokios, kuriose žmonės jaustųsi galintys dūkti ir kvailioti.
Komplekso fine dining restorane „Kitsch’as“ autorinį meniu kuria komanda, kuriai vadovauja Lietuvoje pripažintas virtuvės šefas Darius Dabrovolskas ir šefo padėjėjas Erikas Janerikas, tarptautiniame jaunųjų virtuvės meistrų čempionate „International Young Chefs Challenge“ Kinijoje iškovojęs bronzos medalį. Moderniąją gastronomiją jie ir komanda derina su klasikinės virtuvės sprendimais, taip sukurdami naujus netikėtus skonius.
Ambicijos ir įsipareigojimai svečiams skatina augti iki prestižinės „Michelin“ žvaigždutės.
Hiperbarinės deguonies terapijos centre „Vytautas Oxygen SPA“ veikia vienintelė tokio tipo dešimtvietė hiperbarinės deguonies terapijos kamera Baltijos šalyse. Ši kamera – hermetiška patalpa. Joje svečiai su sandariomis veido kaukėmis per uždaro kontūro deguonies tiekimo sistemą kvėpuoja grynu medicininiu deguonimi. Oras barokameroje suslegiamas iki 2,5 atmosferos slėgio, kuris prilygsta slėgiui 10 metrų gylyje po vandeniu.
Tokie seansai organizmą maksimaliai prisotina deguonimi. Tai padeda gydant daugiau nei 30 skirtingų susirgimų ir traumų.
„Vytautas Ego SPA“ – tai išskirtinė vieta tik suaugusiesiems, pritaikyta ir poilsiui dviems, ir draugų susitikimams. Skanus maistas, lepinančios kūno procedūros, prabangi nakvynė – komplekso kūrėjai viliasi, kad tik suaugusiesiems pritaikytas poilsis klientus atitrauks nuo kasdienybės ir rutinos.
Parengta pagal „Vytautas Ego SPA“ pranešimą spaudai
Dalės Lazauskienės nuotraukos

Rubrikoje Verslas ir paslaugos. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *