Visi gali pozityviai gyventi…

Šventės akcentu tapo kone didžiausias projekto darbas – medinis takas Nemuno link, pritaikytas ir žmonėms, turintiems judėjimo negalią.

Projekto rezultatais džiaugėsi ir Prienuose įsikūrusių Galimybių dirbtuvių iniciatoriai.

Apribojęs laisvalaikio praleidimo galimybes, pandemijos laikotarpis bene labiausiai palietė pačias pažeidžiamiausias socialines grupes. Tačiau niekas nepaneigs, kad gerai ir pozityviai gyventi nusipelnė kiekvienas, tad, siekiant ugdyti ir palaikyti jautriausių socialiniių grupių įgūdžius, VšĮ Meninė drožyba inicijavo ir vykdė projektą „Visi gali pozityviai gyventi“.
Anot projekto vadovės Ramutės Milušauskienės, sudėtinga pandeminė situacija projekto vykdymo laikotarpu tapo didžiuliu iššūkiu, privertusiu prisitaikyti prie nuolat besikeičiančių sąlygų. Nepaisant to, tikslai pasiekti su kaupu – dalyviai ne tik įsitraukė į prasmingas, kūrybiškumą skatinančias veiklas, ugdė turimus bei įgijo naujų įgūdžių, bet ir kartu pramogavo.
Praėjusį ketvirtadienį Meninės drožybos amatų centre įvyko ir projekto uždarymo šventė. Čia pristatyta ir įspūdingų darbų paroda, kurioje buvo eksponuojami pačių dalyvių rankomis pagaminti mediniai ir keraminiai dirbiniai. Šventės akcentu tapo kone didžiausias projekto darbas – medinis takas Nemuno link, pritaikytas ir neįgaliesiems, kad pasidžiaugti gamta galėtų kiekvienas. Tiesa, take dar liko nedekoruota atkarpėlė, tad, kaip sakė R. Milušauskienė, tai puiki paskata ateities projektams. Visgi pats didžiausias projekto pasiekimas – nematerialus ir neišmatuojamas – tai užsimezgusi draugystė ir bendrystė, tarsi tiltas sujungusi skirtingas asmenybes.
Projekto uždarymo metu prasminga idėja ir pasiektais rezultatais bei gražia bičiulyste džiaugėsi ir VšĮ Meninė drožyba vadovas Algimantas Sakalauskas, Prienų miesto vietos veiklos grupės pirmininkas Mindaugas Rukas bei Prienuose įsikūrusių Galimybių dirbtuvių iniciatoriai Auksė Griškonienė ir Saulius Jasevičius.
Rimantė Jančauskaitė

Rubrikoje Bendruomenės. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *