Poezijos ir muzikos vakaras Šilavote

Tam, kad žodis suskambėtų visomis savo spalvomis, jam reikia muzikos, kad muzika lengviau pasiektų širdis ir žmonių protus, jai reikia žodžių. Rugsėjo 24 d. Šilavoto laisvalaikio salėje vyko rajoninis poezijos ir muzikos vakaras „Gera būti drauge“.


Vakaro metu skambėjo skaitovų Nijolės Spūdienės, Kristinos Tamašauskienės, Anelės Lukjančuk ir Tautvydo Venciaus skaitoma poezija. Muzikinius kūrinius dovanojo Balbieriškio kultūros ir laisvalaikio centro vokalinis–instrumentinis tercetas (vadovas Artūras Petraška) ir dainuojamosios poezijos atlikėja Lijana Sarnickienė. Šis poezijos ir muzikos vakaras dar kartą patvirtino, kad muzika, neabejotinai, yra nuolatinė poezijos palydovė. Ištartas poetinis žodis, nuskambėję muzikos kūriniai leido pajusti žmogišką artumą, bendravimo džiaugsmą ir tikrumą, kurio taip stinga šiandieniame gyvenime.
Renginių organizatorė Saulė Blėdienė vakaro dalyviams įteikė Prienų kultūros ir laisvalaikio centro direktorės Virginijos Naudžiūtės padėkas ir floristės Rūtos Bekešienės gėlių kompozicijas. Nuoširdus ačiū visiems, kurie padėjo sukurti gražią ir jaukią poezijos ir muzikos šventę.
Saulė Blėdienė
Šilavoto laisvalaikio salės kultūrinių renginių organizatorė

Rubrikoje Kultūra. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *