Moderni laisvalaikio salė

Rugsėjo 24 d. po remonto oficialiai pristatyta Veiverių kultūros ir laisvalaikio centro Skriaudžių laisvalaikio salė. Joje galės burtis meno kūrėjai, mėgėjų meno kolektyvų nariai ir visa gausi bendruomenė, kurią šventinį vakarą sveikino daugybė svečių.
Simbolinę salės atidarymo juostelę perkirpo Prienų rajono savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas, Administracijos direktorė Jūratė Zailskienė, LR Seimo narys Andrius Palionis, Veiverių kultūros ir laisvalaikio centro direktorė Elena Simonavičienė, rangovo UAB „Mačiūnai“ komercijos direktorius Algirdas Zdanys.
Meras A. Vaicekauskas pasidžiaugė, kad prieš penketą metų svajonė turėti daugiafunkcę salę, kuria galėtų naudotis ir saviveiklininkai, ir pagrindinės mokyklos mokiniai, tapo realybe. Anot mero, netrukus čia atvers duris ir Kalendorių muziejus. Meras palinkėjo, kad šis pastatas būtų visad gyvas, o Skriaudžiai taptų dar didesniu traukos centru.
Administracijos direktorė J. Zailskienė, įvertindama naujos salės jaukumą ir eleganciją, visiems Skriaudžių krašto gyventojams linkėjo įprasminti čia savo lūkesčius ir svajones.
Panaudoti šiuolaikiškai įrengtą daugiafunkcę salę bendruomenės reikmėms, nepristigti naujų idėjų šventėms ir kt. linkėjo Seimo narys A. Palionis ir kiti svečiai. Renginyje skambėjo VDU muzikos akademijos studentų koncertinė programa.
Parengta pagal Prienų r. savivaldybės informacijas

Rubrikoje Seniūnijose. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *