Rudenį šventėme kartu…

Seniūnijos bendruomenės, dalyvaudamos projektinėje veikloje, šiais metais praturtino vaikų aikštelę dar vienu komplektu, skirtu judriesiems žaidimams. Bendruomenės, kasmet dalyvaudamos konkursuose, stengiasi įsigyti įrangos, skirtos gyventojų sanglaudai, bendrystei. Jau turimos kėdės, stalai, pavėsinės, krosnis yra naudojami nuolat susirenkant švenčių, piknikų metu. Seniūnijos organizacijos, visos bendruomenės gali naudotis veiklos vaisiais.
Rugsėjo šiltą penktadienio popietę buvo organizuota šventė šeimoms „Rudenį švęskime kartu“ – su sportinėmis varžybomis, Burbulų šou, dainomis, vaišėmis.
Koncertavo Veiverių kultūros ir laisvalaikio centro kolektyvas „Radasta“ su nenuilstančia vadove Aurelija Bereišiene. KLC vadovė Elena Simonavičienė visada yra su bendruomenėmis, ruošiant kultūrines programas, apipavidalinant koncertinėmis programomis visus renginius. Puikus jos vadovaujamas trio, kviečiamas į daugumą šalies švenčių, pradžiugino savo dainomis.
Sportines varžybas organizavo klubo „Veiva“ narės: Daiva Macijauskienė, Ramunė Celešienė, Deimantė Andriušaitė. Vaikai buvo apdovanoti klubo diplomais, bendruomenės saldžiais prizais. Estafetės, mažasis futbolas, lenktynės, judrieji žaidimai. Visi: ir mažyliai, ir vyresni mokinukai, – įsitraukė į organizuojamą veiklą. Klubas „Veiva“ yra nuolatinis renginių dalyvis, organizatorius. Vadovė Daiva Macijauskienė neatsisako pakviesti sveikai ir sportiškai praleisti laiką, kasmet organizuoja stovyklas vaikams bei suaugusiesiems.
Linksmiausia šventės valanda su Burbulų dėdės eksperimentais, galimybė patiems dalyvauti šou, buvo didžiulė dovana ne tik vaikams, bet ir mamoms, tėčiams ar močiutėms. Visų prašymu atsisveikinome su šiuo energingu ir kūrybingu Burbulų dėde iki kitų metų.
Po smagių sporto varžybų pasivaišinti kvietė gardūs patiekalai. Kaip visad, nebuvo abejingų Algio iš Juodbūdžio blynams. Per nuolatinį dalyvavimą šventėse šefas pakeitė ne vieną vežiojamą krosnį. Dabar net du lengvi savos gamybos „pečiukai“ vos spėjo kaitinti keptuves. Iš vakaro prikasusi bulvių Vida Butkevičienė nepagailėjo jų priskusti ir jų patiekalais pavaišinti. Pasakiški šiupinio kvapai viliojo prie bendruomenės „Veiverių kraštas“ pirmininkės Ritos Ramanauskienės kazano. Visiems buvo aišku, kad vaišingumas Ritai įgimtas, ir ji, kaip tikra šefė, demonstruoja kulinarinius gebėjimus. VšĮ „Vaikai tėvynės ateičiai“ vadovai Kristina ir Vidas Pažėros yra tikra dovana seniūnijai. Aktyvūs, energingi, organizuoti, jie niekada nestokoja idėjų, prisijungia prie visų renginių. O jau plovo gardumas pagal autentiškus receptus atviliojo iš tolo. Kristina buria vaikus į stovyklas, popamokinę veiklą, diegdama meilę savo kraštui, kūrybai, aplinkos grožiui.
Organizuoti šventes Veiveriuose yra labai paprasta. Dažniausiai užtenka pasidalinti idėjomis su seniūnijos darbuotojais, kultūros bei mokyklų atstovais, ir darbas užverda. Socialinės darbuotojos nepatingi sukviesti šeimas, turinčias sunkumų, už tai ačiū Birutei Keturakienei. Visas seniūnijos kolektyvas pasiruošęs pagelbėti ne tik dalyvavimu, bet ir organizuojant. O tai, kad po šventės kilo aktyvios diskusijos, kaip geriau informuoti kuo daugiau gyventojų, rodo, jog švenčių pasiilgome ir jose dalyvausime…
Daiva Venclovienė

Rubrikoje Tai, kas išaugina.... Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *