Pakuonio pagrindinėje mokykloje dviguba šventė

Šiemet Rugsėjo 1-oji mokyklų bendruomenėms ypatinga – po ilgos pertraukos klasės vėl prisipildė vaikų juoko, vilčių ir jaudulio… Lydimi tėvelių ir nešini gražiausiais rugsėjo žiedais, Prienų rajono moksleiviai pasitiko Mokslo ir žinių dieną.

Gausaus būrio svečių šiemet sulaukė Pakuonio pagrindinė mokykla. Čia moksleivius, jų tėvelius ir, žinoma, mokytojus sveikino Prienų rajono savivaldybės atstovai: meras Alvydas Vaicekauskas, Tarybos narė Simona Vaicekauskaitė-Šalčė, Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Rimvydas Zailskas, Prienų rajono Vietos veiklos grupės pirmininkė Virginija Žliobienė, Pakuonio seniūnijos seniūnas Antanas Keturakis, Pakuonio parapijos klebonas Rimas Pilypaitis, dabartinė Pakuonio bendruomenės pirmininkė Giedrė Mockienė, buvusi Pakuonio krašto bendruomenės pirmininkė Aušra Tamošiūnienė ir, žinoma, mokyklos direktorė Audronė Vaicekauskienė.
„Mokykla nėra tik vieta, kur visi susirenka vien tik mokytis arba mokyti. Mokykla yra vieta, kur iš tiesų ateiname gyventi: bendrauti vieni su kitais, dalintis įspūdžiais, gera nuotaika, žaisti, bendradarbiauti. Linkiu, kad šioje mokykloje, kurioje gyvenate, visi kartu ir kiekvienas atskirai jaustumėtės gerai – matytumėte ir girdėtumėte kiekvieną, galėtumėte pasisakyti ir išgirsti, suprasti ir atjausti“, – sveikindamas naujų mokslo metų proga prasmingą žinutę moksleiviams ir mokytojams siuntė Savivaldybės Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Rimvydas Zailskas.
Per 100 moksleivių šiemet žengia į dar labiau atsinaujinusią ir išgražėjusią Pakuonio pagrindinę mokyklą. Čia Savivaldybės rūpesčiu naujai suremontuota aktų salė, pakeistas apšvietimas, atnaujintas inventorius. Ir mažuosius, ir vyresnėlius pasitinka pasipildęs bei puikiai nusiteikęs mokyklos kolektyvas.
Dieną prieš nuskambant pirmosios pamokos skambučiui, kaip juokavo mokyklos direktorė A. Vaicekauskienė, sporto aikštyne buvo užkurta „pragaro mašina“, baigusi paskutinius asfaltavimo darbus sporto stadione. Daugiau nei dvejus metus jame burzgė įvairi technika ir pagaliau mokykla turi gražų naują sporto aikštyną. Kad aikštelėje nebūtų traumų ir kad visi metimai ir įvarčiai būtų sėkmingi, Pakuonio parapijos klebonui R. Pilypaičiui pašventinus stadioną, Savivaldybės meras A.Vaicekauskas kartu su Švietimo ir sporto skyriaus vedėju R.Zailsku, atlikę pirmuosius metimus į atnaujintus krepšinio lankus, išbandė naująją krepšinio aikštelę, futbolo vartų stiprumą patikrino Pakuonio seniūnas A. Keturakis ir Donatas Šimukonis.
Prisimindama seną, krūmais apaugusį sporto aikštyną, mokyklos direktorė nepaprastai džiaugėsi sutvarkyta erdve ir dėkojo visiems prisidėjusiems prie šio didelio projekto.
Rimantė Jančauskaitė

Rubrikoje Mokyklų gyvenimas. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *