LASS bendruomenė aptarė savo veiklą ir lūkesčius

Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjunga (LASS) – tai didžiausia ir seniausia Lietuvos regėjimo neįgaliuosius vienijanti organizacija. Ji buria per 6000 narių, o net septyniasdešimt iš jų yra Prienų krašto gyventojai. Praėjusį trečiadienį Prienų kultūros ir laisvalaikio centre LASS narius subūrė kasmet vykstantis ataskaitinis-rinkiminis susirinkimas.

Susirinkimo pabaigą savo koncertu sušildė LASS Prienų filialo mišrus vokalinis ansamblis „Puriena“ kartu su vadove Onute Matusevičiūte ir Algiu Marcinkevičiumi.

Prienų rajono savivaldybės mero Alvydo Vaicekausko padėka – filialo pirmininkei Irenai Karsokaitei. Mero padėkos už nuoširdų darbą, gražias idėjas ir iniciatyvas taip pat buvo skirtos sąjungos narėms Vilmai Krasauskienei ir Laimai Laukaitienei.

Prienų filialo pirmininkė Irena Karsokaitė, pristatydama metų ataskaitą, pasidžiaugė rankdarbių būrelio kūrybiškais darbais, pasakojo apie filialo narių dalyvavimą LRT projekte „Mums pakeliui!“, „Baltosios lazdelės“ dienai paminėti rengiamas šaškių varžybas ir Brailio rašto skaitymus. Pasak pirmininkės, liepos mėnesį daugiau nei 300 dalyvių iš septyniolikos LASS filialų buvo susirinkę į meninės raiškos ir kūrybos festivalį Zyplių dvare. Čia pasirodė ir Prienų filialo ansamblis „Puriena“, kuriam per visus pastaruosius metus dainuoti renginiuose nesutrukdė net ir karantino sąlygos. Kaip teigė pirmininkė Irena Karsokaitė, „Buvo tiek daug koncertų ir išvykų, kuriose ansamblis atstovavo Lietuvai, kad net sunku visus išvardyti“.

LASS Prienų filialo pirmininkė Irena Karsokaitė – su ataskaitiniame rinkiminiame susirinkime dalyvavusiais Savivaldybės vadovais.

Net tris kadencijas Prienų krašto žmones vienijanti pirmininkė šiemet buvo dar kartą išrinkta visais balsais. Ją sveikino ir gražių žodžių negailėjo renginio svečiai: Prienų meras Alvydas Vaicekauskas, mero pavaduotoja Loreta Jakinevičienė, Prienų rajono savivaldybės administracijos direktorė Jūratė Zailskienė bei jos pavaduotojas Algis Marcinkevičius ir sąjungos rėmėjas, Prienų rajono savivaldybės Tarybos narys, Kultūros, švietimo, turizmo ir sporto komiteto pirmininkas Deividas Dargužis.
Miglė Tamošiūnaitė

Rubrikoje Bendruomenės. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *