Margųjų gėlių fone

Parodų salėse

Saulėtą liepos 25-osios sekmadienį Jiezno kultūros ir laisvalaikio centre atidaryta pirmoji Ignės Sasnauskaitės-Masalskienės personalinė tapybos darbų paroda. 

Parodą smuiko, armonikos ir gitaros garsais atidarė ir pakilią nuotaiką kūrė jaunimo muzikos grupė „Ciongas“, kuri išreiškė didelį norą dalintis savo muzika renginyje. Įžanginį žodį tarusi Jiezno kultūros ir laisvalaikio centro direktorė Dalia Vertinskienė pasidžiaugė tuo, kad tapytoja neeilinio grožio darbais išreiškė save ir palinkėjo jai didelės sėkmės toliau neriant į kūrybos gelmes. Pati autorė, neslėpdama jaudulio ir jausmų, pasakojo, jog karantinui paskatinus į rankas paimti teptuką, „…pasidarė gera, atsiskleidė dar daugiau gyvenimo spalvų“.
Tapyti Ignė pradėjo dar vaikystėje, pirmąjį darbą parodyti dailės mokytojai pasiūlė draugė, o mokytoja paskatino Ignę laikyti dailės egzaminą. Ignė įstojo į Taikomosios dailės mokyklą, vėliau – į kolegiją, kurioje baigė dizaino studijas, įgijo technologės laipsnį. „Tapiau tik sau, tai man teikia labai didelį džiaugsmą“, – sakė Ignė, prisipažindama, kad paskatinta draugų ryžosi savo džiaugsmu ir paveikslais pasidalinti ir su kitais.
Į parodą buvo susirinkęs būrys Ignės draugų ir artimųjų. Kiekvienas jų negailėjo šilto žodžio, dalijosi prisiminimais. „Ignė maloni, draugiška, kūrybinga, o jos paroda įspūdinga. Rekomenduoju ateiti pamatyti, pasižiūrėti ir pasidžiaugti spalvomis“, – kviečia Ignę pažįstanti Miglė.
Paroda Jiezno kultūros ir laisvalaikio centre veiks iki rugpjūčio 13 d.
Gerda Minajevaitė

Rubrikoje Kultūra: mumyse ir šalia mūsų. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *