Knygos „Baik cirkus, Cvirka“ sutiktuvės

Petras Cvirka… Žmogus, menininkas, rašytojas, tiesos ir teisybės ieškotojas, visuomenininkas, politikas,  savo laikmečio auka, pasiklydusi ir nelaiminga siela…

Kas jis?.. Ir koks jis?.. Ir kodėl gyvenimas ir žmonės tokie negailestingi talentams?..  Į šiuos klausimus ir pabandė surasti atsakymus Prienų Justino Marcinkevičiaus viešosios bibliotekos skaitytojai, „Gurmanų restorane“ susitikę su rašytojais Gasparu Aleksa, Violeta Šoblinskaite ir  literatūros kritike Janina Riškute.
Rašytojas Gasparas Aleksa knyga „Baik cirkus, Cvirka“ tik dar kartą  patvirtino, kaip lengva suklysti ir pasiduoti klaidatikystei, ir įrodė, kad nereikėtų teisti ir kaltinti žmogaus tada, kai jis pats nebegali pasiteisinti, nes su mumis visada yra ir praeitis, ir dabartis,  ir ateitis, kurioms daro įtaką įvairiausi istoriniai įvykiai ir mums nepalankios gyvenimiškos situacijos.

Renginys organizuotas įgyvendinant projektą „Gurmanų restoranas. Dienos pietūs: Šviežia knyga“. Projekto rėmėjas – Lietuvos kultūros taryba, Prienų rajono savivaldybė.

Prienų Justino Marcinkevičiaus viešosios bibliotekos informacija

Rubrikoje Kultūra. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *