Paminėjo dvasininkų sukaktis

Antradienio vakarą Jiezno Šv. Arkangelo Mykolo ir Jono Krikštytojo parapijos bažnyčioje aukojamų šv. Mišių metu paminėtos iškilaus dvasininko, palikusio ryškų pėdsaką Jiezno krašto žmonių gyvenimuose, Broniaus Bulikos 33-iosios mirties metinės.
Mišiose parapijiečiai taip pat meldėsi ir už dabartinį parapijos kleboną, Kaišiadorių vyskupijos generalvikarą kunigą Rolandą Bičkauską. Taip simboliškai sutapo, kad prieš 20 metų būtent birželio 22-ąją tuometis Kaišiadorių vyskupijos ganytojas Juozas Matulaitis pasirašė dekretą dėl kunigo Rolando paskyrimo į Jiezną.
Šie metai kunigui Rolandui Bičkauskui – ženklūs jubiliejinėmis sukaktimis. Balandį jis minėjo gyvenimo 50 metų sukaktį ir kunigystės 25-metį. Ši sukaktis dar kartą buvo prisiminta ir antradienio Mišiose. Jas kartu su klebonu aukojęs Kaišiadorių vyskupijos kancleris kunigas Gediminas Tamošiūnas vyskupo Jono Ivanausko pavedimu kunigui Rolandui Bičkauskui jo kunigystės 25-mečio proga įteikė Popiežiaus Pranciškaus Palaiminimo raštą. Kancleris taip pat perdavė ir vyskupo padėką kunigui Rolandui už darbą parapijoje ir kurijoje.

Rubrikoje Seniūnijose. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *