Prizus „susižėrė“ Gvidas Sabeckis

Visą savaitę Pociūnuose vykęs Lietuvos sklandymo atviros klasės čempionatas baigėsi prieniškio Gvido Sabeckio triumfu. Jis apdovanotas ir įspūdingo dydžio Prienų rajono savivaldybės mero taure, nes po penkių pratimų daugiakovėje surinko daugiausia taškų.

Aplodismentai čempionui.

 

Prienų r. sav. meras A. Vaicekauskas, ir mero taurės nugalėtojas G. Sabeckis.

– Geros buvo varžybos, daug pratimų.Tik karštis vargino ir prie naujo sklandytuvo reikėjo priprasti… Bet viskas gerai. Per devynias dienas įvykdėme septynis pratimus. Skraidžiau stabiliai, nebuvau nukritęs žemiau penktos vietos, o kartą buvau pirmas, dukart – antras ir paskutinę skrydžio dieną – vėl trečias. Po penkių pratimų daugiakovėje pakilau į pirmą vietą ir joje išlikau iki varžybų pabaigos, – džiaugėsi čempionas.
G.Sabeckis senokai gyvena Kaune, bet vis pristatome jį kaip prieniškį. Prieniškiu pristatysime ir ateityje, nes jis tapo neseniai įkurto Prienų aeroklubo nariu. Tiesa, šiose varžybose dar atstovavo Kauno apskrities aviacijos sporto klubui, bet, anot Gvido, „tai buvo paskutinis kartas“.
Varžybose dalyvavo 26 pilotai. Vicečempionu tapo biržietis Gintaras Drevinskas. Dėl

Skrydyje – Gvidas Sabeckis.

trečios vietos iškilo problemų. Kol kas šioje pozicijoje yra vilnietis Darius Gudžiūnas, bet penktoje vietoje esantis Vytautas Sabeckis mano, kad bronzos medalis turėtų atitekti jam. Tai dar sprendžia teisėjų žiuri.
Kiti mūsų krašto pilotai: Vytautas Mačiulis užėmė šeštą vietą, Stasys Skalskis – vienuoliktą, Vytautas Paulauskas – dvidešimt trečią.
Liepos 5–24 dienomis Pociūnuose vėl šventė – vyks Europos jaunimo čempionatas klubinėje ir standartinėje klasėse.
Onutė Valkauskienė

Rubrikoje Sportas. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *