„Tegul jums visada šviečia saulė…“

Birželio 1-ąją švenčiama Tarptautinė vaikų gynimo diena kasmet primena visuomenei apie pačių mažiausiųjų teises, pareigas, norus ir galimybes tobulėti bei augti saugioje, visavertėje aplinkoje.
Vaikų gynimo diena neatsiejama nuo renginių, juoko ir jiems skirtų pramogų. Siekiant, jog vaikų džiaugsmo neaptemdytų pandeminis laikotarpis, o ši diena būtų įsimintina ir išskirtinė, praėjusį šeštadienį Prienų rajono Jiezno paramos šeimai centro vaikai sugužėjo į vaikystės svajonių šalį.
„Gyvenate dviejuose poliuose. Pirmasis – tai likimas, kuris kartais būna negailestingas ir kartais tenka nesusitikti mamos, tėčio arba netekti artimųjų… Antrasis polius – tai gyvenimas, į kurį jūs einate. Gyvenime reikia nenusivilti likimu, žvelgti į priekį, mokytis tobulėti ir siekti savo svajonių. Tegul visada jums šviečia saulė“, – renginio metu mažuosius sveikino renginio rėmėjo – paramos fondo „Nordvera“ – steigėjas Henrikas Stupelis. Svajonių išsipildymo taip pat linkėjo Prienų rajono vicemerė Loreta Jakinevičienė, Jiezno seniūnas Algis Bartusevičius bei Jiezno paramos šeimai centro direktorė Jūratė Virginija Žukauskienė. O kad nepritrūktų geros nuotaikos, nuotaikingus pasirodymus vaikams dovanojo vaikų ir paauglių pop dainavimo studija „Hey!“, savo eksperimentais su skystuoju azotu stebino linksmieji personažai, į svajonių šalį kartu su vaikais leidosi animatoriai: peliukai Mikis ir Mini.
Rimantė Jančauskaitė

Rubrikoje Seniūnijose. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *