Prisidedame prie medelių sodinimo akcijos „Mano dovana Birštonui“

Pirmadienis. Skaisti ir šviesi diena išaušo. Birštono „Bočiai“ sutartinai susibūrė prie vaikų žaidimo aikštelės šalia darželio „Vyturėlis“. Į visuomeninę miesto puošimo talką susirinko 22 Birštono „Bočių“ bendrijos nariai. Tuoj pat prie mūsų prisijungė kraštovaizdžio architektė Audronė Daubarienė. Jos atvežti dekoratyviniai augalai vazonuose – japoninė lanksva, „Golden Princess“ ir „Crispa“ – banguotai sutūpė vejoje tarp vaismedžių. Mums tereikėjo po augalu iškasti duobę, patręšti ir pasodinti, kad džiugintų žaidžiančius vaikus, besiilsinčius poilsiautojus ir miesto gyventojus.

Po valandos išrikiuoti augalai tarsi senbuviai spindėjo ir lapeliais mirgėjo saulėje. Mus užliejo pasididžiavimas, kad dar galime sukurti grožį dėl savęs ir kitų. Mūsų darbą nuoširdžiai įvertino kraštovaizdžio architektė Audronė Daubarienė, pažymėdama, kad nesitikėjo tokio darbštumo iš vyresnio amžiaus žmonių, ir pakvietė į dar vieną akciją „Mano dovana Birštonui“ kitoje darželio „Vyturėlis“ pusėje. Pasižadėjome, juk GERA, kai esi vertinamas ir kažkuo naudingas visuomenėje.
Visuomeninėje talkoje dalyvavo: Aldona Gudauskienė, Vida Budreckienė, Danutė Žitkuvienė, Eugenija Lynykienė, Leonas Lynykas, Elena Ozemblauskienė, Marytė Radzevičienė, Vera Žilinskienė, Vytautas Gudelevičius, Algis Vyšniauskas, Lina Danilovienė, Leonas Barutis, Kristina Talandienė, Kazys Lukošius, Marija Novožilova, Genovaitė Valatkienė, Eugenija Valiuvienė, Marija Vienažingienė, Antanina Grigaravičienė ir Birutė Vaišnorienė. Labai apgailestavo, kad dėl antro skiepo, kaip tik pirmadienį, talkoje negalėjo dalyvauti Aldona Milda Valatkienė ir Onutė Gratulevičienė.
Po talkos sutarėme, kad kitą pirmadienį aktyviai dalyvausime jau ketvirtą kartą organizuojamose petankės varžybose. Birželio pradžioje aplankysime gražiausią fontaną Butrimonyse, pasigėrėsime Nemuno vingiu nuo Margirio kalno Punioje. Gražūs ir prasmingi mūsų planai, kad tik pandeminės nelaimės jų nesujauktų ir rugpjūčio mėnesio pirmą savaitę galėtume gėrėtis Baltijos jūra, džiaugtis mūsų bendryste Palangoje ir kelione po LIETUVĄ.
Julija Barutienė
Birštono „Bočių“ bendrijos pirmininkė

Rubrikoje Bendruomenės. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *