Birštono gimnazijos XV abiturientų laidai nuskambėjo paskutinis skambutis

XV jubiliejinei Birštono gimnazijos abiturientų laidai gegužės 21 d. nuskambėjo paskutinis skambutis. Stengėmės išlaikyti bent dalį tradicijų, nors karantino sąlygos gerokai trukdė: dėl apribojimų abiturientų negalėjo pasitikti visi mokiniai ir mokytojai, nevyko iškilminga pamoka aktų salėje, pirmokai nevedė savo pamokėlės.

Ryte išlydėjome abiturientus į Birštono šv. Antano Paduviečio bažnyčią, kur jie tradiciškai gavo palaiminimą ir sugrįžo į gimnaziją.  XV laidos nepasitiko pirmokai, skambindami mokykliniu varpeliu, tačiau juos pasveikinome gimnazijos direktorius A. Urbanavičius ir aš, šio straipsnio autorė. Man teko garbė pakviesti mokinius paskutinei pamokai, kurią vedė klasių auklėtojos Ilona Rukaitė ir Daiva Jonykaitė-Snapaitienė. Net neabejoju, kad per tiek metų susikaupė daugybė įspūdžių, neišsakytų minčių. Norisi tikėti, kad liko tik gražiausios, prasmingiausios. Šiandien vertėjo jas išsakyti. Abi auklėtojos paskutinės pamokos metu su abiturientais pasidalino Birštono savivaldybės merės Nijolės Dirginčienės, Birštono gimnazijos mokinių parlamento, trečiokų gimnazistų ir pirmokėlių video sveikinimais. Kabinetus šventei papuošė 2-okai gimnazistai.
Tikimės, kad tie dvylika mokyklinių metų nepraėjo veltui, kad 15-oji laida iš jų pasiims daugybę puikių akimirkų, patirčių, išgyvenimų, kad išsineš tinkamą  žinių bagažą, kuris jiems leis eiti pasirinktu keliu. Didžiausias išbandymas – teisingai pasirinkti, tačiau ir suklydus visi turime galimybę pradėti iš naujo. Svarbu nepristigti drąsos ir ryžto. To jiems ir linkėjome. 
Asta Ferevičienė
Birštono gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Rubrikoje „Birštono versmės“. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *