Bendradarbystės centras „Spiečius“ kviečia prisijungti Birštono verslininkus

Verslumo ir eksporto plėtros agentūra „Versli Lietuva“, siekdama užtikrinti verslumo skatinimo paslaugų prieinamumą visoje šalyje, kovo 31 d. atidarė šešis naujus bendradarbystės centrus „Spiečius“ – dabar Lietuvoje iš viso veikia trylika „Spiečių“. Vienas bendradarbystės centrų savo duris atvėrė Birštone ir smulkiųjų bei vidutinių verslininkų laukia adresu – Jaunimo g. 4.

Rūta Salickaitė-Žukauskienė.

Prie Birštono bendradarbystės centro „Spiečius“ prisijungę smulkieji verslininkai, be čia jiems suteikiamos nemokamos darbo vietos, gali naudotis pilnu verslumo paslaugų paketu, skirtu padėti verslams kurtis ir augti. „Spiečiaus“ nariams teikiamos individualios verslo konsultacijos, suteikiama galimybė konsultuotis su verslo ekspertais, dalyvauti verslo įgūdžių ugdymo programose, mokymuose ir renginiuose bei bendrauti ir įgyvendinti bendras iniciatyvas su kitais miesto verslininkais.
Dar šiemet „Spiečiaus“ paslaugų paketą papildys naujos paslaugos: e-komercijos dirbtuvės ir verslo auginimui skirta akseleravimo programa. Numatyta, kad e-komercijos dirbtuvėse Birštono „Spiečiuje“ dalyvaus 15, o akseleravimo programą pabaigs 10 verslų. Birštono verslininkai šiuo metu taip pat kviečiami registruotis ir dalyvauti birželio mėnesį Birštono „Spiečiuje“ prasidėsiančioje „Verslios Lietuvos“ verslo mentorystės programoje: neatlygintinai konsultuotis su verslo ekspertais pardavimų, rinkodaros, verslo vystymo, finansų, investicijų pritraukimo ir kitais verslininkams aktualiais klausimais.
Nors Birštono „Spiečiuje“ įrengtos 5 kompiuterizuotos darbo vietos, tačiau Indrė Gendroliūtė-Gerulienė, „Versli Lietuva“ regionų projektų vadovė, pabrėžia, jog Birštono „Spiečius“ gali priimti kur kas gausesnį būrį verslininkų.
„Bendradarbystės centras „Spiečius“ yra daugiau nei nemokama darbo vieta: čia verslininkams suteikiama visokeriopa pagalba auginti savo verslus ir vystyti verslumo kompetencijas. Labai džiaugiamės „Spiečiaus“ paslaugomis pasinaudojusių verslų rezultatais: praeitų metų pabaigoje atlikta apklausa parodė, jog 2020 metais „Spiečiaus“ narių apyvarta paaugo 68 proc., trečdaliui verslininkų pavyko apyvartą išlaikyti stabilią, o kas penktas narys pradėjo vykdyti eksportą. Tokių rezultatų tikimės ir Birštono „Spiečiuje“, – pasakoja I. Gendroliūtė-Gerulienė.
Šiuo metu prie Birštono „Spiečiaus“ bendruomenės yra prisijungę 6 verslininkai. „Spiečiaus“ nariai vysto skirtingus verslus – skaitmeninės rinkodaros agentūrą, kuria pardavimų sistemą, kompiuterinius žaidimus, teikia tekstų vertimo, grafinio dizaino, video kūrimo ir kitas paslaugas. „Spiečiaus“ bendruomenę papildę verslininkai nurodė, jog labiausiai tikisi „Spiečiuje“ pasisemti verslo vystymui reikalingų žinių, domisi verslo akseleravimo ir mentorystės programomis, siekia susirasti partnerių bei aktyviai naudojasi darbo vietomis.

Indrė Gendroliūtė-Gerulienė.

„Prisijungiau prie „Spiečiaus“ norėdama rasti bendraminčių – verslininkų, vystančių savo verslo idėjas ir sprendžiančių artimus man iššūkius. Tikiu, kad pasidalindami savo žiniomis, gerosiomis ir blogosiomis patirtimis būsime tik stipresni. Nors tik ką prisijungiau prie bendradarbystės centro, tačiau jau dabar matau, kad priklausymas „Spiečiui“ teikia didelę naudą – jaučiuosi komandos dalimi, sulaukiu paskatinimo dalyvauti renginiuose, kuriems per kasdienybės darbus, galbūt, nerasčiau laiko ar galimybių“, – pasakoja „Spiečiaus“ narė Rūta Salickaitė-Žukauskienė, naudotų drabužių perpardavimo sistemos „NOSELFISH“ įkūrėja.
„Spiečiaus“ paslaugomis gali pasinaudoti ne tik prie bendradarbystės centro prisijungę nariai, bet ir visi, siekiantys pagilinti savo verslo žinias. Besidomintys verslo kūrimu gali kreiptis dėl verslo konsultacijų, o jau įkūrę savo įmones – dalyvauti verslo mentorystės programoje. Taip pat dar šį mėnesį „Spiečius“ organizuoja tris visiems atvirus nuotolinius renginius – apie verslo aplinką Birštone, verslo idėjų pristatymą investuotojams bei karjeros valdymą.
Verslininkai, norintys tapti „Spiečiaus“ nariais ar dalyvauti verslo mentorystės programoje, gali kreiptis: spiecius.birstonas@verslilietuva.lt, 86 102 99 37.
Besidomintys „Spiečiaus“ veikla, naujienomis ir čia vykstančiais renginiais kviečiami prisijungti prie bendradarbystės centro „Facebook“ paskyros: https://www.facebook.com/spieciusbirstonas

Rubrikoje Verslas ir paslaugos. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *