Prienų socialdemokratai aptarė nuveiktus darbus, išsirinko vadovybę ir kūrė planus ateičiai

Gegužės 7 d. vyko Lietuvos socialdemokratų partijos Prienų skyriaus visuotinis ataskaitinis-rinkiminis susirinkimas. Jo metu buvo pateiktos ir gerai įvertintos Prienų skyriaus tarybos, Prienų r. savivaldybės tarybos socialdemokratų frakcijos, Etikos ir procedūrų bei Finansų komisijų ataskaitos. Jas pristatė Alvydas Vaicekauskas, Aleksas Banišauskas, Agnė Dargužienė ir Andrius Kamarauskas.

Nuotrauka iš archyvo

Susirinkimo metu dvejų metų kadencijai buvo renkamas ir skyriaus pirmininkas. Buvo pasiūlyta Alvydo Vaicekausko kandidatūra, kuriai slaptu balsavimu pritarė 99 proc. susirinkimo dalyvių. Pirmininko pirmąja pavaduotoja išrinkta Jūratė Zailskienė, o pavaduotoju – Deividas Dargužis. Taip pat buvo suformuota skyriaus taryba, kurioje dirbs 27 partijos bičiuliai.
Susirinkimo metu išrinkti delegatai į gegužės 29 d. vyksiantį partijos suvažiavimą, nuspręsta, kad į Lietuvos socialdemokratų partijos tarybą deleguojami A. Vaicekauskas, J. Zailskienė ir D. Dargužis, o į respublikinę Finansų komisiją – A. Kamarauskas.
Savo nuveiktus darbus pristatė ir LSDP Moterų sąjungos Prienų klubo vadovė Larisa Šaltienė, ir Jaunimo sąjungos Prienų skyriaus pirmininkė Viktorija Bielevičienė.
Ataskaitose ir pasisakiusiųjų kalbose buvo aptarti nuveikti darbai įgyvendinant rinkiminę Prienų socialdemokratų programą. Pasidžiaugta, kad programa įgyvendinama nuosekliai ir laikantis rinkėjams duotų įsipareigojimų – remontuojamos gatvės, tiesiami dviračių takai, tvarkomos viešosios erdvės, apleisti statiniai, atnaujinamos rajono gydymo įstaigos, didelis dėmesys skiriamas gyventojų aptarnavimo kokybei, bendravimui su gyventojais. Dar liko nepilni dveji metai tolesniems darbams atlikti ir planuoti darbus bei ruoštis artėjantiems savivaldos rinkimams. Veikdami kartu, galime įgyvendinti daug prasmingų sumanymų, todėl kviečiame gyventojus, kurie turi pasiūlymų, ką dar reikėtų nuveikti Prienų krašte, rašyti el. paštu lsdp.prienai@gmail.com ar skambinti mums (kontaktai yra https://prienai.lsdp.lt/). Taip pat mielai kviečiame prisijungti prie mūsų komandos.
LSDP Prienų skyriaus pirmininko pirmoji pavaduotoja Jūratė Zailskienė

Rubrikoje Politika. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *