Prienų JRT susirinkime buvo aptarti jaunimui aktualūs klausimai

Balandžio 7 d. nuotoliniu būdu vyko Prienų Jaunimo reikalų tarybos (toliau Prienų JRT) susirinkimas.
Prienų JRT pirmininkas Mindaugas Rukas pristatė 2021 m. veiklos planą. Kristijonas Raibužis pasiūlė į veiklos planą įtraukti projektą „Savivalda gyvai“, kurio metu jauni žmonės turės galimybę susipažinti su Prienų rajono savivaldybės vadovų ir skyrių specialistų darbo pobūdžiu iš arčiau.
Susirinkime buvo aptartos 2020 m. vykdytos veiklos. Nutarta veiklos ataskaitą Savivaldybės tarybai pristatyti 2021 m. gegužės mėnesį.
Taip pat pristatyta naujai įsteigta Jaunimo organizacijų taryba „Laimingas Prienų kraštas“. Jos steigėjai tapo: VšĮ Jaunimo organizacija „Prienai“, Asociacija „Iš idėjos“ ir Asociacija „Stakliškių jaunimo klubas“. Jaunimo organizacijų taryba vienija daugumą Prienų rajone veikiančių jaunimo organizacijų.
JRT pirmininkas kalbėjo ir apie tai, kad į Lietuvos moksleivių sąjungą (toliau – LMS) jau įstojo kelios Prienų rajono mokyklos, beliko surasti moksleivį, kuris būtų išrinktas LMS Prienų padalinio vadovu. Buvo nutarta pakviesti visų rajono mokyklų atstovus pasitarti dėl Prienų LMS padalinio vadovo išrinkimo.
Vyko diskusija dėl Jaunimo dienos Prienuose 2021 m. organizavimo. Sprendimas bus priimtas bendrame Prienų rajono jaunimo organizacijų atstovų ir Atviros jaunimo erdvės „Prienas“ vadovės Živilės Rusevičienės pasitarime.
Jaunimo reikalų koordinatorė Roberta Revuckienė pasidalino gauta informacija iš Jaunimo reikalų departamento, kur prašoma, kad Prienų JRT kartu su jaunimo reikalų koordinatore rinktų informaciją apie pandemijos pasekmes jaunimui. Buvo nutarta paruošti internetinę apklausą ir ją išsiųsti Prienų rajono mokykloms.
Prienų JRT informacija

Rubrikoje Bendruomenės. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *