4 pavasariškos interjero atnaujinimo idėjos

Pavasariškas namų dekoravimas – tikriausiai vienas iš geriausių būdų praskaidrinti savo nuotaiką po ilgos ir šaltos žiemos. Gaivumu ir švara spinduliuojantis interjeras suteikia energijos, pozityvumo. Todėl leisti laiką tokioje aplinkoje – tikras malonumas. Svajojate apie namus, kuriuose vyrautų pavasariška atmosfera? Šiame straipsnyje pateikiame keturias paprastas, tačiau genialias idėjas, kaip tokius sukurti.

1. Naudokite ryškias spalvas

Pavasaris – gamtos atgimimo ir atsinaujinimo metas. Tai turėtų atsispindėti ir šio sezono įkvėptame interjere. Jeigu žiemą jūsų namuose vyravo tamsios ir neutralios spalvos, pakeiskite jas šviesesnėmis, ryškesnėmis. Nesijaudinkite, tam nebūtina perdažyti kambario sienų ar pirkti naujų baldų. Pavasariškam namų įvaizdžiui sukurti puikiai tinka įvairios dekoracijos, pavyzdžiui, spalvingos žvakidės arba pagalvėlės. Nedideles interjero detales lengva priderinti įvairios paskirties kambariuose: svetainėje, miegamajame ar net prieškambaryje.

2. Puoškite namus gėlėmis

Vienas iš paprasčiausių ir pavasariškiausių interjero dekoravimo būdų – gėlės. Namams jos suteikia spalvų ir gyvybės. Tiesa, jos nebūtinai privalo būti tikros. Šiais laikais galima įsigyti itin aukštos kokybės dirbtinių augalų, kurie savo išvaizda beveik niekuo nesiskiria nuo gyvų. Be to, jie pasižymi ir daugeliu kitų privalumų: nereikalauja specialios priežiūros, niekada nenuvysta, todėl interjerą puošia daugelį metų.

Dar vienas didelis privalumas yra tas, jog dirbtines gėles galima naudoti įvairiuose kambariuose, net ir tuose, kurie nėra gerai apšviesti saulės. Norite jomis papuošti ir savo namus? Paspaudę ant prieš tai pateiktos nuorodos, galite greitai ir paprastai įsigyti sau patinkančius dirbtinius augalus.

3. Perstumdykite baldus

Perstumdžius baldus labai pasikeičia kambario įvaizdis. Pavasaris – tiesiog tobulas metas tai padaryti. Galbūt jūsų svetainėje jau kurį laiką trūksta erdvės judėjimui? Tuomet pasirūpinkite, kad jos būtų daugiau. Pavyzdžiui, per arti sofos pristumtas fotelis gali apsunkinti ne tik judėjimą kambaryje, bet ir estetinį vaizdą. Kartais netgi verta apsvarstyti, ar toks baldas jums iš viso reikalingas: galbūt jo reikėtų atsisakyti arba pakeisti mažesniu? Gerai apgalvoti kambario pokyčiai leidžia džiaugtis patogesne kasdienybe.

4. Atnaujinkite valgomojo stalo dekorą

Valgomojo stalas – vienas iš labiausiai naudojamų baldų namuose. Tam, kad atėjus pavasariui sėdėti prie jo ir mėgautis maistu būtų dar maloniau, rekomenduojama atnaujinti jo dekorą. Nauja pastelinės spalvos staltiesė, nepriekaištingo dizaino indai (lėkštės, dubenėliai, stiklinės, puodeliai) ir stalo įrankiai – tai tik keletas daiktų, kuriais verta papuošti savo valgomojo stalą.

Pasirūpinkite, kad jūsų namuose netrūktų pavasariškos gaivos ir lengvumo. Atskleiskite šias savybes pasitelkdami aukštos kokybės interjero detales, kurias patogiai galite užsisakyti internetu. Ryškios ir pozityvumą skatinančios spalvos, nuolat žaliuojantys augalai, laisvą judėjimą užtikrinantis baldų išdėstymas, patrauklus valgomojo stalo dekoras – aspektai, į kuriuos verta atkreipti dėmesį, atnaujinant savo namus.

Rubrikoje Verslas ir paslaugos. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *