Birštono TAU pradėjo naujus mokslo metus

Giliai į savo vidų šaknimis įaugom,
Atradom šviesą savyje ir kituose.
Ir renkame akimirkas lyg rudenio lapus.
Kiekvieną tikrą jausmą širdy saugom.
Dalinamės geru ir kylame dvasia.
Tiktai geru. Ir nesvarbu, kas buvo ar dar bus…
Giliai į savo vidų šaknimis įaugom…

 Šiais birštonietės Astos Ferevičienės žodžiais spalio 9-osios popietę Birštono Kurhauze Birštono trečiojo amžiaus universiteto studentai pradėjo naujus mokslo metus. Susirinko nemažas būrys būsimų studentų. Šventės dalyvius tradiciškai pasveikino Birštono savivaldybės merė Nijolė Dirginčienė. Ji padėkojo TAU komandai už prasmingą darbą, pabrėžė nuolatinio mokymosi ir tobulėjimo svarbą ir visiems studentams naujų mokslo metų proga įteikė tortą.
Birštono TAU direktorė Nijolė Jakimonienė savo ruožtu dėkojo Birštono savivaldybei už palaikymą, finansinę paramą. Šiais mokslo metais mūsų fakultetas – kūrybiškumo ir saviraiškos, todėl jau nuo liepos mėnesio direktorė N. Jakimonienė ir dekanė A. Ferevičienė planavo veiklas, įsitraukė į Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2020 metų veiksmų plano įgyvendinimo 1.1.5 priemonės „Stiprinti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ įgyvendinimo konkursą ir gavo finansavimą  projektui „Išmokim, atraskim, sukurkim“ įgyvendinti. Šiuo metu jau vykdomi Birštono TAU ir Birštono bočių mokymai apie nuotolinį darbą TEAMS programa.
Direktorė taip pat informavo apie būsimus tarpušvenčio renginius, numatomas edukacijas, išvykas.
Ji džiaugėsi savo komanda ir dėkojo jos nariams už bendradarbiavimą.
Antroji šventės dalis – nuostabi muzikinė kelionė: Birštono TAU studentams dainavo Inesa Rutkauskienė ir Neringa Navikauskaitė, renginį vedė ir savo eiles skaitė Asta Ferevičienė. Klausytojai galėjo išgirsti daug nuostabių kūrinių, džiaugtis puikiu jų atlikimu.
Šventės pabaigai nuskambėjo žodžiai:

 „Aš dar patikėsiu rudeniu kasdien iš naujo,
Dar nutapysiu gluosnį išsipynusį kasas,
Dar maudysiuos rūkuos…
Paleisiu viską, kas į praeitį keliauja.
Galbūt kažkas mane išjuoks, kiti – supras,
Bet nieks nepakartos.
Aš dar tikėsiu rudeniu…“

Patikėkim rudeniu ir savim, būkim ir mylėkim, išvaikščiokim visais meilės ir išminties takais, susėskime su Dievu prie vieno stalo. Tik neskubėkim. Džiaukimės čia ir dabar.“ Tikimės ir linkime, kad šie mokslo metai būtų prasmingi, įdomūs, kad nestokotume energijos, puikios sveikatos. Gerų naujų mokslo metų, mieli studentai!
Birštono TAU administracija

Rubrikoje „Birštono versmės“. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *