„Moterų ralyje“ – Prienų-Birštono komanda bendroje įskaitoje – pirma

Šiemet nuotaikingame pramoginiame-orientaciniame automobilių renginyje „Moterų ralis“, organizuojamame nuo 2015 metų, dalyvavo per 260 ekipažų.


Tarp apie 1000 ralio dalyvių buvo ir labai šauniai pasirodžiusi Prienų-Birštono komanda.
Susumavus visų įveiktų užduočių rezultatus, paaiškėjo, kad mūsiškių komanda komandinėje įskaitoje užėmė I vietą, aplenkdama daugelį ralio žvaigždžių, startavusių jau ne pirmą kartą.
Ralio dalyvės varžėsi devyniose įskaitose. Pirmąsias užduotis mo-terys atliko Vilniuje prekybos ir pramogų centre „Akropolis“. Čia jos gavo ralio kelio knygą ir pradėjo varžybas. Nuo Lukiškių aikštės ekipažai pasuko Seimo link – A. Goštauto gatvėje jų laukė pirmasis iš keturių slalomo važiavimas. Jį pravažiavę ekipažai išvyko iš Vilniaus. Apie 350 km „Moterų ralio“ maršrutas driekėsi vaizdingomis Aukštaitijos apylinkėmis. Jo važiavimo trukmė – 8 valandos.
Kaip pasakojo ralio dalyvės, važiuojant iki poilsio vietos Ukmergėje ir vėliau finišo Vilniuje, joms teko atlikti daug įvairių ir sudėtingesnių, ir nuotaikingų sportinių užduočių, atsakyti į daugelį klausimų, važiuoti slalomus ir vidutinio važiavimo rungtį, ieškoti slaptų punktų miestuose ir miesteliuose automobiliams atsižymėti.
Nors lengva ir nebuvo, juo labiau, kad dalyvės važiavo skirtingų kategorijų automobiliais, bet, pasak komandos narių, pagavęs azartas ir noras pasirodyti geriau, padėjo sėkmingai įveikti visus iššūkius. Iškovota garbinga I vieta bendroje įskaitoje.
„Gyvenimo“ informacija

Rubrikoje Sportas. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *