Vaikų gynimo dieną grįžo į Socialinių paslaugų centrą

1949 m. Tarptautinėje moterų federacijos sesijoje buvo įteisinta Birželio 1-oji – Tarptautinė vaikų gynimo diena, skirta priminti visuomenei apie pareigą gerbti ir saugoti vaikų teises, o pirmą kartą ši diena paminėta prieš 70 metų (1950 m.). Džiaugsmo ir vaikystės svajonių kupiną Tarptautinę vaikų gynimo dieną praėjusį pirmadienį paminėjo ir Prienų rajono savivaldybės socialinių paslaugų centro lankytojai.
Pasaulį sukausčius pasaulinei pandemijai, šiemet vaikų sugrįžimas į dienos centrus ypač džiaugsmingas, nes vaikai buvo labai pasiilgę savo bendraamžių ir, žinoma, gyvo bendravimo. Taigi šiais metais vaikų dienos centro „Pienės pūkas“ lankytojai simboliškai šventė ne tik Vaikų gynimo dieną, bet ir grįžimą į Vaikų dienos centrą, kuriame pirmadienio popietę skambėjo garsi muzika, vaikų juokas ir šurmulys.
Saulėtą dieną su plačiomis šypsenomis vaikus pasitiko ištikimiausi jų draugai – Socialinių paslaugų centro darbuotojai, nuoširdų sveikinimo žodį vaikams bei Neįgaliųjų grupės lankytojams tarė direktorė A.Urbonienė. Sveikindama vaikus su jų švente, užimtumo specialistė L.Sarnickienė vaikams dovanojo trumpą koncertinę programą. Na, o visą šventę vedė vaikų ypač mylima socialinė darbuotoja, dirbanti su šeima, R.Bagdonavičiūtė, todėl geros nuotaikos Socialinių paslaugų centro kiemelyje tikrai netrūko.
Siekiant, kad diena būtų ne tik linksma, bet ir įdomi bei prasminga šventės metu Prienų miesto socialinės darbuotojos A.Leikauskienė, I.Danilevičienė, A.Morkūnienė, P.Mickaitė, B.Songailienė organizavo kvadrato ir balionų šaudymo varžybas, didelių muilo burbulų gaudymą bei kitas vaikų pamėgtas ir jau tradicija tapusias veiklas. Vaikų veidelius spalvingais piešiniais gražino kūrybinga užimtumo specialistė I.Kimbirauskienė. Na, ir, žinoma, kokia gi šventė be skanumynų, kuriuos paruošė socialinio darbuotojo padėjėja D.Liutvaitienė ir pagardino juos meile bei rūpesčiu. „Taip smagu vieniems kitus matyti, bendrauti ir džiaugtis buvimu kartu“, – sako Prienų rajono savivaldybės socialinių paslaugų centro darbuotojai.
„Gyvenimo“ informacija

Rubrikoje Sveikata ir socialinė apsauga. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *