Prevencinė programa „Linas“ Naujosios Ūtos seniūnijoje

Nuo spalio 3 d. iki gruodžio 19 d. Naujosios Ūtos seniūnijoje vyko prevencinė programa ,,Linas“. Ši programa buvo vykdoma jau ketvirtus metus. Programoje dalyvavo 10 vaikų iš N. Ūtos, Balbieriškio ir Šilavoto seniūnijų. Programos tikslas ir siekiai – dirbti su vaikais grupėje, sumažinti vaikus užgriuvusį chaosą, formuoti teigiamą savęs vertinimą, pasitikėjimą savimi, savigarbą. Padėti geriau suprasti gyvenimą, pasidalinti savo baimėmis ir nuogąstavimais, sumažinti atsakomybės ir kaltės naštą, žinoti savo teises ir pareigas.
Prevencinės programos ciklą sudarė 12 susitikimų, kurių metu buvo aptartos vaikams aktualios temos. Užsiėmimų metu vaikai žaidė komandinius žaidimus, piešė, karpė, lipdė, kūrė įvairius darbelius, kuriuos segė į savo darbų aplanką. Taip pat buvo ugdomi ir formuojami tarpusavio bendravimo ir bendradarbiavimo, kasdieninio gyvenimo įgūdžiai, pvz.: nusiplauti rankas, pasidengti stalą, paruošti maistą, išsiplauti indus.
Paskutinio užsiėmimo metu svečiavomės Naujosios Ūtos bibliotekoje. Bibliotekininkė S. Milušauskienė vaikus supažindino su Advento papročiais bei tradicijomis, vaikai minė mįsles. Taip pat visi kartu aptarėme programos rezultatus, įvertinome įgytas žinias. Vaikai noriai dalyvavo programos veiklose bei tikisi dalyvauti ir kitais metais. Švenčių proga prevencinės programos dalyviams buvo įteiktos dovanėlės, už kurias dėkojame rėmėjams. Taip pat dėkojame Prienų rajono savivaldybei už prevencinės programos „Linas“ finansavimą.
Prevencinę programą vykdė socialinės darbuotojos, dirbančios su šeimomis, tai – P. Mickaitė, J. Petkienė ir J. Lučkienė.

Rubrikoje Seniūnijose. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *