Paaiškėjo finalininkai

GKPKovo 25-ą dieną buvo sužaistos paskutinės rungtynės prieš Prienų rajono savivaldybės ir laikraščio „Gyvenimas“ krepšinio pirmenybių finalinių varžybų šventę.

Pusfinalyje dėl teisės varžytis finale su ten jau laukiančia Stakliškių seniūnijos komanda varžėsi „Stadiono“ ir „Paprūdžių“ komandos. „Stadionas“ į šias rungtynes susirinko aštuoniese, „Paprūdžiai“ – septyniese, tačiau V. Tilinskas ir L. Milašauskas atliko tik epizodinius vaidmenis. Lygiai žaisto pirmojo kėlinuko pabaigoje taiklių M. Jančiausko ir R. Marcinkevičiaus metimų dėka „Stadionas“ išsiveržė į priekį 26:21. Antrajame ketvirtyje „Paprūdžiams“ pavyko stipriau apsiginti, „Stadionui“ leista įmesti tik 12-a taškų, kai „Paprūdžių“ krepšininkai pelnė 21-ą ir pertrauką pasitiko turėdami 4-ių taškų pranašumą. Visgi po didžiosios pertraukos G. Maceinos raginamas „Stadionas“ dar kartą persvėrė rungtynių svertus į savo pusę ir pradėjo tolti nuo trumpesnį atsarginių suolelį turinčių „Paprūdžių“. „Paprūdžiai“ dar bandė vytis varžovus tolimais metimais, tačiau šis uždavinys jiems jau nebuvo įveikiamas. Laimėję trečiąjį ir ketvirtąjį kėlinukus 26:15 ir 22:15 „Stadionas“ žengė į didįjį finalą.

„Stadionas“ – „Paprūdžiai“ 86:72 (26:21; 12:21; 26:15; 22:15)
Rezultatyviausi žaidėjai:
„Stadionas“ : G. Maceina 20 tšk., R. Gerbutavičius 18 tšk., V. Vaikšinis 12 tšk.
„Paprūdžiai“: A. Remeika 20 tšk., D. Kuzmickas 14 tšk., Ž. Mikušauskas 12 tšk.

Rubrikoje GKP 2015/2016 m. archyvas. Bookmark the permalink.