Sausio 31 dieną įvyko penkerios Prienų rajono savivaldybės ir laikraščio „Gyvenimas“ krepšinio pirmenybių rungtynės.

DSC_9730

Sutriuškino triženkliu skirtumu

“Savivaldybė” – Išlaužo seniūnija 111:58 (24:15 33:11 27:20 27:12).

Pirmieji jėgas išmėgino “Savivaldybės” bei Išlaužo seniūnijos žaidėjai. Rungtynėse favorite lakyta “Savivaldybė” šį statusą greitai patvirtino ir varžovams teleido priešintis kiek ilgiau nei pusę pirmojo kėlinio. Jau po pirmųjų dešimties minučių, turėdami 9 taškų persvarą, “Savivaldybės” krepšininkai įjungė dar aukštesnę pavarą ir per antrąjį ketvirtį nutolo nepavejamai 57:26. Per likusią rungtynių pusę stebuklas neįvyko, ir “Savivaldybė” iškovojo pergalę didžiausiu skirtumu šio sezono pirmenybėse. Pergalingose rungtynėse labiausiai išsiskyrė Tomas Kavaliauskas ir  Giedrius Andreikėnas, surinkę po 33 taškus.

Rezultatyviausi žaidėjai:

“Savivaldybė”: T.Kavaliauskas ir G.Andreikėnas -po 33 tšk., N.Mitrulevičius -18 tšk.

“Išlaužo seniūnija”: R.Meškauskas -15 tšk., R.Meškauskas ir M.Mockevičius -po 12 tšk., A.Tilindė -11 tšk.

“Stakliškės” įsirašę eilinę pergalę

,,Dvariukas” – “Stakliškių seniūnija” 75:69 (13:20 28:23 18:7 16:19).

Antrosiose rungtynėse “Dvariuko” komanda mėgino mesti iššūkį vis dar nepralaimėjusiems Stakliškių seniūnijos krepšininkams. Galingai rungtynes pradėję prieniečiai sugebėjo įgyti 7 taškų pranašumą. Vis dėlto persvara išliko neilgam. Abi komandos nebuvo linkusios pasiduoti ir komplikuoti savo padėties turnyrinėje lentelėje, kurioje kiekvienas taškas yra ypač svarbus. Rungtynės vyko taškas į tašką, pirmaujanti komanda nuolat keitėsi, o į didžiąją pertrauką komandos išėjo “Dvariukui” turint trapią dviejų taškų persvarą. Vis tik trečiąjį kėlinį kur kas užtikrinčiau pradėjo “Stakliškių seniūnijos” ekipa, perimdama rungtynių vadžias į savo rankas. Nors ketvirtąjį kėlinį sugebėjo laimėti “Dvariukas”, tačiau komandos draugų pagalbos pritrūkęs Domantas Šeškus savo ekipos į pergalę atvesti nesugebėjo. “Stakliškės” įsirašė eilinę pergalę ir kartu su “Paprūdžiais” dalijasi pirmąją vietą B grupėje.

“Dvariukas”: D.Šeškus – 31 tšk., D.Šemeklis -12 tšk.

“Stakliškių sen.”: D.Židanavičius – 26 tšk., T.Švedas ir A.Kaminskas – po 17 tšk.

Sporto centro jaunimas pelnė pirmąją pergalę

“KKSC 99” – “Jiezno sen.” 79 : 67 (22:20 16:11 22:18 19:18).

Trečiasis susitikimas įvyko tarp dviejų pergalės skonio šiame sezone dar nepatyrusių komandų – “KKSC -99” bei “Jiezno seniūnijos”. Jauniausia pirmenybių komanda tradiciškai rungtynes pradėjo gana užtikrintai ir įgijo trapų dviejų taškų pranašumą pasibaigus pirmajam kėliniui. Įprastai rungtynėms įsibėgėjant, savo varžovus bei rungtynių kontrolę paleidžiantys “KKSC -99” žaidėjai šį kartą išliko labiau susikoncentravę ir pasitikintys savo jėgomis. Tai jauniesiems krepšininkams leido įpusėjus rungtynėms turėti 7 taškų persvarą. Likusį laiką atstumas tarp komandų pamažu augo ir bet kokį  “Jiezno” ekipos mėginimą priartėti “KKSC – 99” sustabdydavo. Kaip komanda rungtyniavę Manto Jančiausko auklėtiniai pelnytai iškovojo pirmąją pergalę šio sezono pirmenybėse.

,,KKSC -99”: E.Mankauskas – 20 tšk., R.Stadalius – 16 tšk., K.Chadakauskas – 13 tšk., J.Davidavičius – 12 tšk.

“Jiezno sen.”: A.Pempė – 26 tšk., T.Norkūnas – 17 tšk., L.Žuromskas – 10 tšk.

Veiveriškiai pripažino “Naujosios Ūtos” pranašumą

“Naujosios Ūtos sen.” – “Veiverių sen.” 79:66 (27:22 20:23 18:9 14:12).

Ketvirtosiose sekmadienio rungtynėse akis į akį susidūrė dėl antrosios vietos A grupėje kovojančios Naujosios Ūtos bei Veiverių seniūnijų komandos. Rungtynių eiga puikiai atitiko jų svarbą. Abiems komandoms sunkiai sekėsi stabdyti viena kitos lyderius, todėl vyko taškų lenktynės. Kiek geriau sekėsi “Naujosios Ūtos” komandai, kuri visą laiką turėjo nedidelį pranašumą. Po dviejų kėlinių komandas skyrė vos 2 taškai, ir intriga persikėlė į trečiąjį kėlinį. Puolime sėkmingai rungtyniavusi “Naujoji Ūta” pirmoji atrado savo gynybos ramstį. Kiek chaotiško kėlinio pradžioje Liudas Kurtinaitis perėmė tris kamuolius per dvi minutes, leisdamas savo komandai pelnyti taškus greitose atakose ir susikurti saugesnį 11 taškų pranašumą. Ir toliau sėkmingai žaisdami gynyboje “Naujosios Ūtos” krepšininkai šį pranašumą išsaugo iki trečiojo kėlinio pabaigos. Nerezultatyvus ketvirtasis ketvirtis nebuvo parankus “Veiverių seniūnijos” ekipai, kuri buvo priversta vytis savo varžovus. Neradę priešnuodžių prieš 42 taškus pelniusį Mantvydą Gečionį, Veiverių atstovai pripažino varžovų pranašumą.

“Naujosios Ūtos sen.”: M.Gečionis -42 tšk., G.Vasiliauskas -13 tšk., E.Šerpenskas – 12 tšk.

“Veiverių sen.”: R.Puikys – 24 tšk., S.Pažėra -19 tšk., N.Baltrušaitis -10 tšk.

Balbieriškiečiai neatlaikė spaudimo

“Prienų seniūnija” – “Balbieriškio seniūnija” 98 : 92 (27:19 25:24 24:25 21:24).

Paskutinėse vakaro rungtynėse vyko kova tarp Prienų ir Balbieriškio seniūnijų krepšinio mėgėjų. Rungtynėse gynyba beveik neegzistavo. Pirmąjį kėlinį prieniečiai laimėjo 9 taškų persvara, kurią dar šiek tiek padidino pasibaigus pirmajai rungtynių pusei. Vis dėlto gausiai susirinkusių ir triukšmingų sirgalių palaikoma “Balbieriškio” komanda atrado jėgų kabintis į rungtynes. Kiekvieną sėkmingą komandos epizodą audringai palydėdami aistruoliai pastūmėjo komandą sugrąžinti intrigą. Per trečiąjį  kėlinį persvarą beveik perpus sumažinę Balbieriškio krepšininkai turėjo kuo džiaugtis, bet metimą sulig sirena beveik iš aikštės vidurio pataikė Karolis Abramavičius ir vėl persvarą padidino iki 9 taškų. Vis dėlto nepalaužiami balbieriškiečiai, užčiuopę silpnąją varžovų pusę, juos atakavo taškais greitose atakose po perimtų kamuolių ir taip spurtavo 13:3. Kėliniui įpusėjus, “Balbieriškis” jau pirmavo 82;81, tačiau visą intrigą išsklaidė keturis tritaškius per likusią rungtynių dalį smeigęs K.Abramavičius. Daug jėgų ginčams su rungtynių arbitrais iššvaistę “Balbieriškio” žaidėjai rungtynių pabaigoje neatsilaikė ir nusileido prieniečiams 98:92. Svarbu paminėti, kad šiose vyrų rungtynėse į aikštelę įžengė ir pirmoji dailiosios lyties atstovė – Kornelija Mulajevaitė, kuri gynė “Prienų seniūnijos” vardą. Tiesa, Kornelijai taškų pelnyti nepavyko.

“Prienų sen.”: K.Abramavičius -34 tšk., T.Stupuris – 19 tšk., P.Minajevas – 16 tšk.

“Balbieriškio sen.”: R.Stankevičius – 29 tšk., A.Jakubauskas – 22 tšk., A.Mitrulevičius – 15 tšk., M.Mulajevas – 13 tšk.