Pirmenybės tęsiasi

Sausio 11 dieną Prienų kūno kultūros ir sporto centro salėje įvyko pirmosios šiemet rajono krepšinio pirmenybių rungtynės.

DSC_3068

Birštoniečių lyderis nusiteikęs atkrintamosioms rungtynėms
Birštono „Žvėrys- Ernas“ – Veiverių „Amberis“ 77:65 (21:22; 17:15; 25:12; 14:15).
Rezultatyviausi žaidėjai:
Birštono „Žvėrys- Ernas“: A. Marchockis – 29 tšk., O. Brazdžionis – 21 tšk., J. Tamošiūnas – 8 tšk.
Veiverių „Amberis“: V. Mocevičius – 17 tšk., G. Mažeika – 15 tšk., D.Glanauskas -14 tšk.

Po susitikimo mintimis apie rungtynes, praėjusį šventinį laikotarpį ir tolimesnius komandos planus pirmenybėse sutiko pasidalinti Birštono „Žvėrių – Erno“ rezultatyviausias žaidėjas Artiomas Marchockis. Nenuginčijamas komandos lyderis taip pat atskleidė pusryčių receptą, kuris jam padėjo taip puikiai pasirodyti pirmajame šių metų susitikime.
Artiomas Marchockis pasakojo:
„Šventiniu laikotarpiu dalyvavome Birštone surengtame Kalėdiniame 3×3 krepšinio turnyre. Labai smagu, jog „Žvėrys“ antrus metus iš eilės laimėjo turnyrą, nes apginti čempionų titulą yra sunkiau negu jį iškovoti. Tačiau šiek tiek gaila, kad Birštone krepšinio lygis yra smukęs. Nenorima įsileisti legionierių, bet yra kaip yra.
Kalbant apie šios dienos rungtynes, iš pradžių nuotaikos buvo pesimistinės, kadangi pamatėme, jog varžovų komanda susirinko pilnos sudėties, turėjo daug pajėgių aukštaūgių, galinčių žaisti po krepšiu, o mūsų komandos aukšti žaidėjai kaip tik negalėjo atvykti dėl ligų ir kitų įvairių priežasčių. Džiaugiuosi, jog šiandien mūsų žaidėjai geranoriškai dalinosi kamuoliu, gal šiek tiek prasčiau pataikėme, bet tai kompensavo noras laimėti. Kiekvieno žaidėjo, kuris pasirodė aikštelėje, akyse galėjau įžvelgti ugnelę. Žinoma, ir aš „patempiau“ komandą, kai buvo sunku.
Ar pateksime į atkrentamąsias rungtynes, priklauso nuo mūsų pačių, beliko nugalėti „Išmanų“ komandą. Manau, kad mes esame stipresni, ir tai padarysime.
Žaidėme gana ankstokai – sekmadienio rytmetį, todėl mano pusryčiai buvo: pusė pakelio liesos varškės, ryžių trapučiai su jogurtu ir, likus pusvalandžiui iki rungtynių, suvalgiau vieną bananą.“

Mieliausia atstovauti savo krašto komandai
„Prienų KKSC 99 – Prienų seniūnija“ – Balbieriškio „Ringis“ 63:85 (16:28; 13:20; 14:18; 19:29).
Rezultatyviausi žaidėjai:
„Prienų KKSC 99 – Prienų seniūnija“: R. Stadalius -19 tšk., T. Paplauskas – 10 tšk., L. Valnikevičius ir K. Chadakauskas – po 9 tšk.
Balbieriškio „Ringis“: D. Kuzmickas – 26 tšk., A. Mitulevičius ir M. Lincevičius – po 11 tšk., A. Kurapka -10 tšk.

Darius Kuzmickas – iš Paprūdžių kilęs krepšinio entuziastas – šiemet spėjo apšilti kojas net penkiose mėgėjų krepšinio lygose Kaune, taip pat dalyvavo keliuose mėgėjų krepšinio turnyruose bei kartu su Kauno „United – Radijas Tau“ komanda išbandė jėgas Regionų krepšinio A lygoje. Šiuo metu Darius atstovauja RKBL rungtyniaujančiai „Stakliškių“ komandai, o likus keletui susitikimų iki „Gyvenimo“ laikraščio ir Prienų rajono savivaldybės pirmenybių reguliariojo sezono pabaigos, pagaliau pasirodė ir Balbieriškio „Ringio“ komandoje. Po susitikimo su „Prienų KKSC 99 – Prienų seniūnija“ krepšininkais, centro puolėjo pareigas aikštelėje dažniausiai atliekantis žaidėjas pakomentavo debiutinį susitikimą ir pasidalino mintimis apie šių metų sezoną.
– Dariau, kas šiandien lėmė Jūsų komandos pergalę? Kaip vertinat komandos demosntruojamus rezultatus ir ko tikitės tolimesniuose etapuose?
-Laimėjome, nes buvome fiziškai stipresni ir atletiškesni. Varžovams trūko ūgio ir patirties. Manau, jog varžovai gan silpnai gynėsi, o puolime nepataikė tolimų metimų, todėl toks ir rezultatas. Smagu, jog visi komandos nariai šiandien gavo progą pažaist. Panašu, jog reguliariojo sezono kovas baigsim būdami antroje vietoje. Jei nugalėtume „Stadiono“ komandą, galėtume būti ir pirmoje vietoje. Be abejo, rungtynių favoritai ne mes, bet viskas įmanoma. Manau, labai neblogas rezultatas. Aišku, tikimės kovoti dėl prizinių vietų, bus sunku, bet jei įdėsim daug darbo ir noro – viskas įmanoma.
-Kokį žaidėją išskirtum priešininkų komandoje?
– Manau, kad geriausiai priešininkų komandoje žaidė Raidas Stadalius. Jis žaidė tikrai neblogai.
-Plika akimi matosi, jog esi patobulinęs žaidimo techniką ir žaidi universaliau nei praėjusiais metais. Ar tai papildomų treniruočių rezultatas?
-Šiandien gera diena, sėkmingos rungtynės, varžovai silpnesni fiziškai, gal todėl taip galėjo pasirodyti.
-Praėjusiais metais buvai subūręs „Paprūdžių“ komandą. Kada geriau jautiesi – atstovaudamas „Balbieriškio“ ar „Paprūdžių“ komandai?
-Nenoriu įžeisti „Ringio“ komandos, bet Paprūdžiai yra Paprūdžiai. Paprūdžiuose – mano širdis, ir, manau, kad ateityje ji vėl prisikels kaip Feniksas iš pelenų.
-Kaip jauties žinodamas, jog „Gyvenimo“ laikraščio ir Prienų rajono savivaldybės pirmenybių metu teks susitikti su „Stakliškių“ komanda, kuriai atstovauji RKBL?
-Jaučiuosi gerai, nes žinau visas žaidėjų silpnąsias vietas, todėl nemanau, jog turėsime vargo juos įveikdami.

Kitų rungtynių rezultatai
„Savivaldybė“ – „Prienų KKSC 96 – Prienų seniūnija“ 94:59 (19:10; 34:8; 19:13; 22:28).
Rezultatyviausi žaidėjai:
„Savivaldybė“: T. Kavaliauskas – 32 tšk., G. Andreikėnas -22 tšk., D. Kavaliauskas – 16 tšk.
„Prienų KKSC 96 – Prienų seniūnija“: M. Malinauskas – 26 tšk., O. Zagurskas – 8 tšk., D. Skaudžius ir O. Buinickas – po 7 tšk.
„Stakliškės“ – „Išlaužas“ 90:63 (25:19; 23:10; 19:15; 23:19)
Rezultatyviausi žaidėjai:
„Stakliškės“: M. Gečionis -19 tšk., M. Nenartavičius -18 tšk., D. Židanavičius -17 tšk.
„Išlaužas“: A. Tulas -17 tšk., A. Tilindė -14 tšk., M. Marcinkevičius -13 tšk.

Karolis Abramavičius

Dalės Lazauskienės nuotraukos

Rubrikoje GKP 2014/2015 m. archyvas. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *