Nuoširdus dėkingumas tetampa mūsų gyvenimo būdas

Kas rytą pabundu ir dėkoju Laikui, Visatai, Kūrėjui, kad turiu dar vieną dieną savo gyvenime. Su dėkingumu prisimenu vakarykštę: dėkoju kiekvienam už įvairias smulkias pagalbas, už supratimą, dėkoju netgi tam, kurį nuraminau po įtūžio, kuriam atrodė, kad jam visko trūksta, o po pasvarstymų sudvejojo savo mintimis, dėkoju išgirdusiam mano optimistines gyvenimo gaidas ir žadančiam jas atkartoti dažnoje erdvėje… O šiandien vėl sutiksiu daug žmonių, atrasiu už ką jiems padėkoti. Per dieną stengsiuosi padaryti daug mažų darbelių kitiems: kažkam išsklaidysiu dvejonę, kažką paskatinsiu drąsai, stumtelėsiu gerajai iniciatyvai, kažką nuraminsiu, paguosiu, kažkam atsakysiu į kamuojančius klausimus… Ir svarbiausia – nepamiršiu nieko vakar pažadėto. Juk žodžio laikymasis yra mūsų savigarba.

Kai dėkingumas taps dažno žmogaus gyvenimo būdas, pasaulėlis bus žymiai šviesesnis ir mielesnis mums visiems. „Jei netikite, pažvelkite į piktą žmogų – jo veidas perkreiptas ir išvargęs. Tada žvilgtelėkite į dėkingo žmogaus veidą – jis sveikas ir gyvybingas… Taigi laimingo gyvenimo paslaptis slypi dėkingume…“ (Š. Hafman). Dėkokime net už gaunamas pamokas. Jos – tarsi mums duodamos visada atrakintos brangenybių dėžutės, nors kartais ir su aštriabriauniais brangakmeniais. Pilnas dėkingumo žmogaus vidinis gyvenimas priverčia veiklųjį gyvenimą liepsnoti. Tada tampa ir šviesu, ir šilta… Kas vakarą užrašykime bent keliolika ar keliasdešimt dieną nutikusių gerų dalykų – paprastų, neypatingų. Taip mokysimės ieškoti grožio ir pozityvo kasdienoje, stiprinsime savo laimingesnės būsenos pojūtį ir, aišku, atmintį, sveikatą.

Su didžiosiomis metų šventėmis, mieli senjorai. Te netrūksta gerų žodžių, šviesių minčių ir dėkingumo per šventinį laiką. Teatsiveria naujos versmelės pasisemti sveikatos. Teatsiranda naujos pažintys, kurios stiprintų Jūsų dvasią, sėtų optimizmą, tikėjimą šiandiena ir rytdiena, dėkingumo ir gėrio paieškų kasdienoje galia.

Dėkoju Jums už Senjorų svetainės puslapio palaikymą, susitikimų norą greitoje ateityje. Primenu elektroninio pašto adresą ir telefoną: abajoriene@gmail.com, tel. 8 687 98 985.

Mieli Prienų krašto senjorai,

Aktorë Vaiva Mainelytë. Serialo "Ðirdys paklydëlës" filmavimas - vestuvësTuriu sentimentų šiam kraštui, nes Prienų aplinkoje šiandien yra mano krikšto mamytė Stefanija – iki šiol graži, dvasinga, miela. Aš pati, būdama jau senjorės lygmeny, labai suprantu visus rūpesčius, bėdas, kurių netrūkstame. Svarbiausia, ko linkiu visiems mums,- sveikatos, sveikatos. Tos, kurią jaunystėje iššvaistėme, netausojome, palinkėjimai sveikatos tuomet kėlė šypseną. Dabar reikia viską surinkti… Ir dar linkiu daug daug ryšių su žmonėmis. Jei Jums yra galimybė burtis į senjorų klubus – burkitės kuo greičiau. Kaip gerai, šilta bebūtų savo namuose, bet išeiti, pabendrauti labai svarbu. Juk mes visi norime turėti kuo daugiau žmonių aplink kaip jaunystėje, taip ir senjorystėje. Vienatvė slegia kiekvieną, gal ne visi tai norime pripažinti. Mintis apie atskirumą tėra iliuzija. Tegul Jūsų artimieji Jums būna atidūs. Mylėkim artimus, ir netgi ne tiek artimus, visus, kol jie gyvi. Pasaulis atrodys tuščias ir beprasmis, kai jų neteksime. Aš jaučiuosi visada skolinga visiems žiūrovams, nors visuomet stengiausi jiems atiduoti save. Tegul šventų Kalėdų žvaigždė šviečia Jums visiems, pripildo širdis Gerumo, kad jo užtektumėt visus metus.

Rubrikoje Senjorų svetainė. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *