Dar vienas rezultatyvus savaitgalis

DSC_2760

„Veiveriai“ – Balbieriškio „Ringis“ 84:61 (23:16; 15:12; 25:17; 21:16).
Praeito savaitgalio rungtynės prasidėjo susitikimu tarp „Veiverių“ ir „Ringio“ komandų. Nors pirmąjį kėlinį veiveriečiai  laimėjo 23:16, rezultatas neatspindi vykusios kovos. „Ringio“ komanda neleido „Veiverių“ krepšininkams lengvai žengti pergalės link, daugiausia prie to prisidėjo po du tritaškius pataikę M. Mulajevas  ir A. Mitrulevičius. Visgi vėliau po krepšiu dominavę „Veiverių“ komandos aukštaūgiai padėjo veiveriškiams susikrauti 23 taškų persvarą ir rungtynes laimėti 84:61.
Rezultatyviausi žaidėjai:
„Veiveriai“: G. Mažeika – 28 tšk., M. Juodis ir S. Pažėra – po 11 tšk., P. Glaniauskas – 10 tšk.
Balbieriškio „Ringis“: A. Mitrulevičius – 22 tšk., M. Mulajevas – 10 tšk., D. Masionis ir Ž. Seilius – po 6 tšk.

„Stadionas“ – Birštono „Žvėrys – Ernas“ 82:75 (25:16; 19:21; 22:17; 16:21).
„Stadiono“ komanda ir toliau žengia be pralaimėjimų, šįkart rungtynių pradžioje susikrauto pranašumo dėka komandą iš Birštono jie įveikė rezultatu 82:75.
„Stadionas“: M. Knyšius – 28 tšk., R. Gerbutavičius ir R. Marcinkevičius – po 14 tšk., A. Tkačiovas – 8 tšk.
Birštono „Žvėrys – Ernas“: V. Palaikis – 24 tšk., A. Marchockis – 23 tšk., D. Brazdžionis -15 tšk.

Prienų seniūnija-Prienų KKSC 99“ – „Išmanai“ 61:67 (19:8; 20:16; 8:22; 14:21).
Prienų rajono savivaldybės ir laikraščio „Gyvenimas“ pirmenybių sugrįžimas į Prienų sporto ir pramogų areną buvo „paženklintas“ jaunųjų sporto centro krepšininkų pralaimėjimu „Išmanų“ komandai. Rungtynėse, turinčiose didelę svarbą dėl galimybės patekti į kitą etapą, „Prienų seniūnijos-Prienų KKSC 99“ krepšininkai didžiąją rungtynių dalį laikėsi priekyje, tačiau, paskutinį kėlinį pralaimėję rezultatu 14:21, pergale leido džiaugtis varžovams.
„Prienų seniūnija-KKSC 99“: R. Stadalius – 12 tšk., K. Chadakauskas – 11 tšk., E. Mankauskas – 9 tšk.
„Išmanai“: A. Marchockis – 21 tšk., P. Geraltauskas – 14 tšk., M. Šerpenskas – 10 tšk.

„Stakliškės“ – „Jieznas“ 113:80 (28:22; 19:14; 38:13: 28: 21).
Rungtynėse tarp gretimų seniūnijų žaidėjų neturėjo nustebinti „Stakliškių“ komandos pergalė. Rezultatyviose rungtynėse rezultatu 113:80 pergalę iškovojo RKL žaidėjais besiremianti praėjusių metų MMKL čempionų komanda.
„Stakliškės“:  E. Keblikas – 35 tšk., M. Gečionis – 24 tšk., M. Nenartavičius – 21 tšk.
„Jieznas“: K. Gudeliūnas – 26 tšk., L. Žuromskas – 13 tšk., Ž. Šimanskas – 9 tšk.

„GSTM“ – „Savivaldybė“ 80:95 (28:27; 11:19: 24:21; 7:18).
Rungtynėse tarp pirmojo pogrupio lyderių, kaip jau įprasta šiose pirmenybėse, pilnos sudėties nesugebanti surinkti „GSTM“ komanda „Savivaldybei“ sugebėjo priešintis tik tris kėlinius, o ketvirtąjį kėlinį „Savivaldybės“ komandai laimėjus 7:18, rezultatas tapo triuškinantis 80:95.
„GSTM“: K. Abramavičius – 28 tšk., D. Šabaras – 20 tšk., G. Sabeckis – 12 tšk.
„Savivaldybė“: Š. Stiklakis – 36 tšk., G. Andreikėnas -19 tšk., P. Kamarauskas – 16 tšk.