Vieniems pritrūko taiklių metimų, kitiems – sėkmės

DSC_2247

Jaunimas neatsilaikė prieš „Žvėris – Erną“

Prienų rajono savivaldybės ir laikraščio „Gyvenimas“ pirmenybių gruodžio kovos startavo susitikimu tarp „Prienų seniūnijos – Prienų KKSC 99“  ir Birštono  „Žvėrys-Ernas“ komandų. Jas laimėjo Birštono „Žvėrys-Ernas“ krepšininkai, varžovus įveikę rezultatu 56:88 (22:30; 11:18; 7:22; 16:18).

Pirmojo kėlinio pradžioje jaunieji „Prienų seniūnijos – Prienų KKSC 99“  krepšininkai  buvo išsiveržę į priekį 11:7, tačiau birštoniečiai ilgai atsilikinėti nesiruošė. Jie ir laimėjo pirmąjį kėlinį 22:30, o vėliau jau neprisileido varžovų, pirmaudami visus likusius kėlinius ir pelnydami pergalę 32 taškų persvara (56:88).

Rezultatyviausi žaidėjai:
„Prienų seniūnija – Prienų KKSC 99“: R. Stadalius – 27 tšk., K. Chadakauskas ir T. Paplauskas – po 7 tšk.
Birštono  „Žvėrys-Ernas“: A. Marchockis – 27 tšk., K. Juškevičius – 16 tšk., Ž. Mikušauskas – 13 tšk.

Rungtynes pakomentuoti sutiko „Prienų seniūnijos – Prienų KKSC 99“  žaidėjas Gediminas Buinickas.

Gediminai, kodėl šiandien, nors pradžioje ir buvote išsiveržę į priekį, jums nepavyko kovoti dėl pergalės ir pralaimėjote tokiu dideliu skirtumu?
-Manau, jog komandos žaidimas išsibalansavo, pradėjome žaisti individualiai, tiesiog nepataikėm ir tiek.
Trūko taiklių metimų? Sėkmės?
-Nedaug ką lemia sėkmė. Tiesiog žaidžiant prieš vyrų komandą turime ir apsiginti, atkovoti kamuolius, ir išnaudoti greitą puolimą, kad viskas būtų gerai, bet to šiandien nebuvo.
Kaip manai, kuriems iš likusiųjų varžovų dar galėtumėte „įkąsti“?
-Manau, jog „Išmanų“ komandos lyderiui patyrus traumą būtų galima pabandyti pakovoti dėl pergalės. Ir „Žvėrių-Erno“ komandai iškovojus dvi pergales, turėtume galimybę patekti į kitą etapą.
Turite tikslą patekti į kitą etapą?
– Nebūtinai. Tiesiog svarbu žaisti su vyrų komandomis, tobulėti ir kasmet stengtis įveikti vis stipresnius varžovus.

Principinė kova tarp balbieriškiečių

„Ringis“ – „Išmanai“ 59:52 (11:16; 20:13; 19:10; 9:13).

Derbyje tarp dviejų Balbieriškio krašto komandų tik po atkaklios kovos gausias pajėgas sutelkusi „Ringio“ komanda privertė pasiduoti be  traumuoto komandos lyderio E. Šerpensko likusius ir negausiai susirinkusius „Išmanų“ krepšininkus. Apie rungtynes kalbėjausi su  „Ringio“ žaidėju Aurimu Kurapka.

Aurimai, kaip pakomentuotum rungtynes? Pirmaujanti komanda keitėsi daug kartų, tačiau pabaigoje visgi šventėte pergalę, kas ją lėmė?
– Buvo sunkios rungtynės. Svarbiausia iškovota pergalė. Kovėmės ir laimėjom.
Džiaugiatės pergale?
-Taip.
Ar prieš rungtynes tikėjotės tokios kovos ar mąstėte, jog esate ryškūs favoritai?
– Kiekvienąkart, kai atvažiuoji į rungtynes, tikiesi laimėti. Buvom nusiteikę laimėti ir įrodėme tai aikštelėje.
Kokie komandos tikslai šių metų „Gyvenimo“ laikraščio ir Prienų rajono savivaldybės pirmenybėse?
-Visų pirma patekti į kitą etapą, o tada iškovoti kuo aukštesnę vietą.

„Ringis”: A. Mitrulevičius – 15 tšk., M. Mulajevas – 13 tšk., D. Masionis – 12 tšk.
„Išmanai”: K. Ferevičius – 17 tšk., M. Šerpenskas – 13 tšk., P. Geraltauskas – 7 tšk.

“Stadiono” krepšininkai žingsniuoja pergalingai

Veiveriai  – Stadionas” 71:77 (23:15; 8:26; 16:20; 24:16).

Dešimt susirinkusių „Stadiono“ krepšininkų žaidė atsipalaidavę ir, keisdamiesi penketukais, neįtemptose rungtynėse įrodė savo pranašumą prieš Veiverių komandą 71:77. Rungtynes pakomentavo „Stadiono“ žaidėjas Edgaras Veingertneris.

Edgarai, šiandien žaidėte su Veiverių komanda, kaip vertini rungtynes? Kokie Jūsų tikslai pirmenybėse?
– Rungtynes vertinu puikiai, viskas dėl mūsų komandos lyderio Dainiaus Šabaro, kuris trūktelėjo komandą į priekį trečiajame kėlinyje, nors esu truputį juo nusivylęs, kadangi padarė apie septyniolika klaidų. Bet šiaip viskas gerai. Komandos tikslai aukščiausi, kaip ir visada. Tikimės laimėti pirmą vietą.
-Kaip apskritai vertini pirmenybes?
-Kol kas viskas gerai, puiku. Žiūrovų renkasi vis daugiau. Ypač panelių. Viskas juda į priekį. Taip pat norėčiau, kad ateitų visi, kuriuos pakviečiau Facebook‘e.
-Ir nemeluotų, kai prispaudi, kad neatėjo?
– Taip! Taip!

Veiveriai:  P. Glaniauskas – 26 tšk.,  V. Mocevičius ir P. Kirpičenko – po 13 tšk.
„Stadionas“: D. Šeškus – 20 tšk., M. Knyšius – 15 tšk., A. Tkačiovas – 13 tšk.

„Savivaldybė“ sutriuškino varžovus

„Išlaužas“ – „Savivaldybė“ 61:104 (12:25; 14:22; 18:33; 17:24).
„Išlaužas“: A. Tilindė – 13 tšk., A. Tulas ir Š. Bajauskas – po 10 tšk.
„Savivaldybė“: Š.  Stiklakis – 30 tšk., T. Kavaliauskas – 27 tšk., G. Andreikenas – 26 tšk.

„Stakliškių“ žaidėjai turi „parako“

„Prienų seniūnija – Prienų KKSC 96“  – „Stakliškės“ 40:74 (10:22; 10:20; 8:12; 12:20).
„Prienų seniūnija – Prienų KKSC 96“: T. Sadauskas – 13 tšk., P. Zagurskas – 9 tšk., D. Kondrotas – 8 tšk.
„Stakliškės“:  E. Keblikas – 16 tšk., D. Židanavičius – 13 tšk., D. Kaminskas – 12 tšk.