Vienos komandos džiūgavo, kitos neslėpė pralaimėjimo kartėlio

Savaitgalį vykusiose „Gyvenimo“ laikraščio ir Prienų rajono savivaldybės krepšinio pirmenybėse buvo sužaistos šešerios rungtynės.

DSC_1996

„Jieznas“ – „Išlaužas“ 53:61 (15:17; 7:16; 20:19; 11:9).

Šeštadienio kovos prasidėjo susitikimu tarp dviejų seniūnijų – Jiezno ir Išlaužo – komandų. Favoritais laikyti “Išlaužo” krepšininkai rungtynių pradžioje buvo išmaudyti po jiezniškių „šaltu dušu” – jie atsiliko 6:10, tačiau laimėjo pirmąjį kėlinį 15:17 ir išsiveržė į priekį. „Išlaužo” krepšininkai didžiausią persvarą susikrovė daugiausia A. Tilindės ir A. Petrausko pastangų dėka antrajame kėlinyje, kurį laimėjo 9 taškų persvara (7:16). O ilgąją pertrauką pradėjo turėdami 11 taškų pranašumą. Nors „Išlaužo” krepšininkai šeštadienį nedemonstravo geriausio savo žaidimo, o jiezniečius lydėjo sėkmė, pataikant net ir chaotiškus tolimus metimus (K. Gudeliūnas – 6 tritaškiai), antroje susitikimo pusėje „Jiezno” krepšininkai, net ir laimėdami ketvirtąjį kėlinį (11:9), nesugebėjo rungtynių rezultato pakreipti savo naudai.

Rezultatyviausi žaidėjai:

„Jieznas“: K. Gudeliūnas – 25 tšk., L. Pempė -10 tšk., M. Žigas – 8 tšk.

„Išlaužas“: A. Tilindė – 24 tšk., Š. Gajauskas – 13 tšk., K. Vitulskis – 6 tšk.

„Birštonas“ – „Ringis“ 68:73 (19:16; 14:13; 17:18; 18:26)

Rezultatyviausi žaidėjai:

„Birštonas“: A. Marchockis – 30 tšk., K. Lipkevičius – 10 tšk., A. Stankevičius – 8 tšk.

„Ringis“: A. Mitrulevičius – 20 tšk., Š. Lukošius – 18 tšk., D. Masionis, M. Juodžiukynas ir G. Vaitulevičius – po 8 tšk.

Po „Birštono“ ir „Ringio“ komandų susitikimo pakalbinau rezultatyviausią „Birštono“ komandos žaidėją – Artiomą Marchockį.

– Artiomai, puikus paties pasirodymas, deja, komandos ištempti į pergalę nepavyko. Kaip manote, ko pritrūko, jog būtų iškovota pergalė pirmenybių starte?

– Labai gaila, kad nesusirinko visa mūsų komanda, kadangi pusė žaidėjų žaidė MMKL rungtynes ir gynė Birštono kurorto garbę. Susirinkome, galima sakyti, antros sudėties krepšininkai. Man asmeniškai rungtynės susiklostė labai neblogai. Žinoma, esu perfekcionistas, visada noriu geriau. Na, bet geras pasirodymas vis tiek nublanko prieš komandos pralaimėjimą, labai gaila, jog pralaimėjome pagrindiniams savo priešininkams dėl patekimo į atkrintamąsias varžybas – Balbieriškio „Ringio“ komandai. Ypač liūdna dėl to, jog pirmavome visas rungtynes, tačiau pora varžovų tritaškių per paskutines rungtynių minutes nubraukė visas mūsų viltis laimėti. Bandysime atsitiesti ir kitose rungtynėse iškovoti pergalę.

– Kokius tikslus keliate savo komandai šiam 2014 -2015 metų „Gyvenimo“ laikraščio ir Prienų rajono savivaldybės krepšinio pirmenybių sezonui?

– Manau, jog reikia lipti po vieną laiptelį. Negalvojame, jog iš karto tapsime čempionais. Pradžioje norėtume patekti į atkrintamąsias varžybas, o vėliau galbūt pavyks pateikti staigmeną ir laimėti prieš vieną iš čempionato favoritų.

– Kaip manote, kokie pagrindiniai jūsų varžovai kovoje dėl patekimo į atkrintamąsias varžybas, ir kokį išsidėstymą turnyrinėje lentelėje prognozuojate pasibaigus kovoms grupėje?

– Aš manau, kad „Stadiono” ir „Veiverių” komandos turėtų pasidalinti 1-2 vietas grupėje, jauniesiems (1999 m. gim.) krepšininkams dar tikrai per anksti patekti į atkrintamąsias, ko gero, jie liks paskutiniai.

Išskirčiau „Ringio” ir „Išmanų” komandas. Manau, jog „Išmanai“ mums įveikiami, o jei jie nugalėtų „Ringio“ komandą, tada, paskaičiavus taškų skirtumą, mums yra įmanoma užimti 3-iąją vietą grupėje.

Nors, manau, ir „Veiverių“ komanda galėtų mums būti įveikiama. Viena aišku – „Stadiono“ komanda tikrai bus pirma, o kitos komandos gali išsirikiuoti bet kokia tvarka.

“Prienų seniūnija – Prienų KKSC 96” – „Gvido Sabeckio teniso mokykla” 58:106 (14:22; 13:22; 16:25; 15:37).

Rezultatyviausi žaidėjai:

“Prienų seniūnija-Prienų KKSC 96”: P. Zagurskas – 16 tšk., D. Skaudžius – 15 tšk., L. Juodžbalis – 12 tšk.

„Gvido Sabeckio teniso mokykla”: D. Šabaras – 22 tšk., T. Intas – 19 tšk., K. Abramavičius – 17 tšk.

„Savivaldybė“ – „Stakliškės“ 97:72 (23:12; 27:19; 22:12; 25:29).

Rezultatyviausi žaidėjai:

„Savivaldybė“: Š. Stiklakis – 32 tšk., G. Andreikėnas – 19 tšk., P. Kamarauskas – 18 tšk.

„Stakliškės“: M. Gečionis – 20 tšk., D. Židanavičius – 17 tšk., E. Keblikas -11 tšk.

„Išmanai“ – „Stadionas“ 55:77 ( 19:17; 11:15; 12:21; 13:24).

Rezultatyviausi žaidėjai:

„Išmanai“: E. Šerpenskas – 17 tšk., K. Ferevičius – 11 tšk., M. Šerpenskas ir K. Šimkus – po 6 tšk.

„Stadionas“: D. Šeškus – 16 tšk., R. Gerbutavičius – 15 tšk., E. Veingertneris – 13 tšk.

Po rungtynių pakalbinau rezultatyviausią „Stadiono“ komandos žaidėją, kol kas vienintelį LKL krepšininką, žaidžiantį „Gyvenimo“ laikraščio ir Prienų rajono savivaldybės krepšinio pirmenybėse, – Domantą Šeškų.

-Domantai, kaip vertini savo komandos pirmenybių startą?

-Kaip ir tikėjomės.

-Kaip ir tikėjotės? Dvi pergalės? Ar sunku pasiekti pergales pirmuosiuose susitikimuose?

-Ne. Nesunku. Tiesiog trūko susikaupimo šiandien, o praėjusiose rungtynėse su “Prienų KKSC 99” komanda atėjom nugalėt ir laimėjom.

-Kaip vertini tai, jog šiemet pirmenybėse gali dalyvauti LKL registruoti krepšininkai?

-Žinoma, gerai. Kai negaunu žaidybinio laiko LKL, man naudinga ateiti pabėgioti čia. Be to, manau, jog tai kelia ir susidomėjimą pirmenybėmis. Turėtų pakilti ir pirmenybių lygis. Tikiuosi.

– Kokie jūsų komandos tikslai šiame sezone?

-Laimėt pirmą vietą, žinoma.

-Kaip manai, kokie didžiausi konkurentai „Stadiono“ komandai kovojant dėl pirmos vietos? O gal tokių nėra?

-„Gvido Sabeckio teniso mokykla“ (komanda pasistiprino Karoliu Abramavičiumi) ir gal dar „Stakliškių“ komanda. „Savivaldybės“ komanda jau daugelį metų kartu žaidžia. Manau, kad tai jų pranašumas.

-Kaip manai, koks bus galutinis komandų išsidėstymas jūsų grupėje po reguliariojo sezono rungtynių?

– 1. „Stadionas“, 2. „Birštonas“, 3. „Veiveriai“, 4. „Išmanai“, 5. „ Ringis“, 6. „Prienų KKSC-99“.

Veiverių „Amberis“ – Prienų Seniūnija KKSC-99 57:60 (16:11; 12:17; 20:20; 9:12).

Rezultatyviausi žaidėjai:

Veiverių „Amberis“: P. Kirpičenko – 14 tšk., P. Januškevičius – 10 tšk., E. Raguckas, N. Baltrušaitis ir T. Vilkas – po 7 tšk.

„Prienų seniūnija – KKSC 99“: R. Stadalius – 14 tšk., T. Paplauskas – 11 tšk., K. Chadakauskas – 10 tšk.

Savaitgalio varžybos baigėsi susitikimu tarp Veiverių „Amberio“ ir „Prienų seniūnijos KKSC-99“. Gaila, jog rungtynes matė tik keli ištikimiausi abiejų ekipų sirgaliai, nes susitikimas buvo atkaklus ir įdomus. Kol kas mažiausiu trijų taškų skirtumu šiemet pirmąja savo pergale prieš vyrų komandą džiaugėsi gražų komandinį krepšinį demonstravę jaunieji „Prienų seniūnijos KKSC-99“ krepšininkai.

Po rungtynių kalbinome nugalėtojų komandos trenerį – Mantą Jančiauską.

-Treneri, kaip vertinate šios dienos savo auklėtinių pergalę?

-Puikiai. Pirmoji pergalė žaidžiant su vyrais.

-Išsiveržėte į priekį, vėliau „Amberis“ jus prisivijo, tačiau rungtynių pabaigoje vis tiek šventėte pergalę, nors kartais žaidėjai ir klydo, ilgiau, nei dera, išlaikydami kamuolį.

-Na taip, buvo visko, juk žaidėjai jauni, nepatyrę.

-Kaip „Prienų seniūnijos – KKSC 99“ krepšininkams sekasi MKL čempionate?

-Sekasi gerai. Patyrėme 3 pralaimėjimus, tačiau taip pat iškovojom 3 pergales ir kelialapį į kitą etapą.

Karolis Abramavičius

Dalės Lazauskienės nuotraukos

Rubrikoje GKP 2014/2015 m. archyvas. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *