Salės futbolo pirmenybėse nugalėjo Jiezno futbolininkai

Du mėnesius Prienų kūno kultūros ir sporto centro salėje trukusios Prienų rajono savivaldybės ir „Gyvenimo“ laikraščio salės futbolo pirmenybės kovo 22 dieną  baigėsi finalinėmis rungtynėmis, išsiaiškinti vietas turnyrinėje lentelėje panoro ne tik komandos, kovojančios dėl pagrindinių apdovanojimų, bet antrojo ketvertuko komandos.

Salės futbolo pirmenybių nugelėtoja - „Jiezno“ komanda

Salės futbolo pirmenybių nugelėtoja – „Jiezno“ komanda

Pirmajame dienos susitikime „Stakliškių“ komanda, 4:2 įveikusi „Jaunimą“, užsitikrino septintąją vietą, o įtemptoje kovoje  dėl penktosios vietos stipresnė buvo „Gyvenimo“ komanda, rezultatu 5:4 nugalėjusi komandą „Sugrįžę“.

Rungtynėse dėl trečiosios vietos susitikę „Ąžuolo“ ir „Stadiono“ komandų futbolininkai nebuvo linkę vienas kitam nusileisti. Pirmajame kėlinyje 2:0 į priekį išsiveržė „Ąžuolo“ komanda, tačiau „Stadiono“ žaidėjai prieš pertrauką atsirevanšavo 2:2. Antrajame kėlinyje labiau patyrę ir apgalvotai žaidę „Ąžuolo“ futbolininkai išsiveržė į priekį 5:2, jų varžovams pasisekė įmušti tik vieną įvartį (5:3). Taigi bronzos medaliais šį sezoną pasipuošė „Ąžuolo“ futbolininkai.

Neįtikėtinai klostėsi žaidimas tarp „Jiezno“ ir Balbieriškio „Ringio“ komandų. Lygiaverčiams varžovams pritrūko laiko išsiaiškinti, kas iš jų yra vertesnis aukso. Pirmąjį kėlinį 1:0 laimėjo

 Jiezno futbolininkai, antrajame – balbieriškiečiai išlygino rezultatą (1:1). Rungtynėms skirtas laikas baigėsi lygiosiomis (2:2). Per du pratęsimus po 5 minutes abi komandos įmušė po įvartį (3:3), todėl rungtynių nugalėtoją išaiškino tik baudinių serija. Vieno įvarčio skirtumu 5:4 pirmenybių nugalėtoja tapo taikliau į vartus smūgiavusi „Jiezno“ komanda. Reikšdami džiaugsmą, jiezniečiai sušoko pergalės šokį.

Salės futbolo pirmenybėse antroji vieta atiteko Balbieriškio „Ringio“ komandai.

Salės futbolo pirmenybėse antroji vieta atiteko Balbieriškio „Ringio“ komandai.

Rajono salės futbolo pirmenybių uždaryme dalyvavo, taures, medalius ir prizus komandoms bei geriausiems žaidėjams įteikė „Gyvenimo“ laikraščio redaktorė R.Šimukauskaitė, Prienų rajono savivaldybės vicemeras E.Visockas, Seimo narys A.Palionis, Kultūros, švietimo ir sporto skyriaus vyr. specialistas A.Kubilius, Prienų KKSC direktorius A.Deltuva.

Geriausiu pirmenybių puolėju pripažintas Ūdrys Žalys, geriausio gynėjo prizas įteiktas Gražvydui Mėjeriui, geriausiu vartininku išrinktas Vytautas Sinkevičius, perspektyviausias – Dainius Urbanavičius, gražiausio įvarčio autoriumi paskelbtas Linas Randamanskas. Korektiškiausiomis komandomis pripažintos „Gyvenimas“ ir „Stakliškės“, jų žaidėjai gavo „Tulpės“ sanatorijos ir „Karališkosios rezidencijos“ pakvietimus į baseiną ir pirčių kompleksą.

Dalė Lazauskienė

Autorės nuotraukos

Rubrikoje Prienų rajono savivaldybės ir laikraščio „Gyvenimas“ salės futbolo pirmenybės. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *