Sporto varžybos Išlauže

Išlaužo pagrindinėje mokykloje vyko tradicinėmis tapusios sporto varžybos. Jose dalyvavo Balbieriškio, Pakuonio, Išlaužo pagrindinių mokyklų, Jiezno, Stakliškių ir Veiverių Tomo Žilinsko gimnazijų ir Prienų būrio šauliai su vadovais Kęstučiu Žilinsku, Sigitu Žaliu, Daliumi Juodsnukiu, Romu Vilčinsku, Rolandu Meškausku, Tomu Stankevičiumi ir Žydrūnu Šakočiu.

Jaunieji šauliai rungėsi 60 m, 100 m, 500 m, 1 km bėgimo, kamuoliuko metimo, rutulio stūmimo, 16 kg svarsčio kėlimo rungtyse, taip pat žaidė mažąjį futbolą, o merginos – parko tinklinį.

Merginų 60 m bėgime pirmąją vietą užėmė Karolina Maskvytytė iš Pakuonio pagrindinės mokyklos, antrą Ligita Jurelionytė, Prienų būrio jaunoji šaulė, o trčią – Jiezno gimnazijos šaulė Gabija Žiūkaitė. 100 m distancijoje pirma buvo Jiezno gimnazijos atstovė Gedvilė Česnavičiūtė, antrą vietą užėmė Beatričė Mendelytė iš Prienų, o trečią – Balbieriškio pagrindinės mokyklos mokinė Rasa Radžiūnaitė.

500 m bėgimo rungtyje pirmoji vieta atiteko Žiburio gimnazijos šaulei Joanai Mendelytei, antroji – Balbieriškio pagr. mokyklos šaulei Gabijai Savickaitei, o trečioji – Jiezno gimnazijos šaulei Erikai Kelmelytei. Kamuoliuką toliausiai numetė Išlaužo pagrindinės mokyklos šaulė Gabija Senkutė, antra buvo Balbieriškio pagrindienės mokyklos šaulė Rasa Radžiūnaitė, trečia – Veiverių Tomo Žilinsko gimnazijos šaulė Erika Kaminskaitė. Parko tinklinio nugalėtojomis, kaip ir pernai, tapo Jiezno gimnazijos žaidėjos, antros buvo merginos iš Veiverių Tomo Žilinsko gimnazijos, o trečios liko prienietės.

60 m berniukų bėgimo rungties nugalėtoju tapo Artūras Kaminskas, Stakliškių gimnazijos šaulys, antras buvo Pakuonio pagrindinės mokyklos šaulys Tomas Karčiauskas, trečias – Išlaužo pagrindinės mokyklos šaulys Arnas Ežerskis.

Bėgdamas 100 m, greičiausias buvo Artūras Kaminskas, antras – Jiezno gimnazijos šaulys Skirmantas Matulevičius, trečias – Pakuonio pagrindinės mokyklos šaulys Tomas Karčiauskas.

1 km distancijos nugalėtoju tapo Balbieriškio pagrindinės mokyklos šaulys Lukas Beniulis, 2 ir 3 vietas pasidalino Jiezno gimnazijos šaulys Leonas Tamošiūnas ir stakliškietis Rokas Andriulevičius.

Svarsčio (giros) kėlime pirmą vietą užėmė Pakuonio pagrindinės mokyklos šaulys Rytis Deimantavičius, antrą – Balbieriškio pagrindinės mokyklos šaulys Oskaras Tamulynas, trečią – Jiezno gimnazijos šaulys Dainius Taraškevičius.

Rytis Deimantavičius buvo nenugalimas ir rutulio stūmimo rungtyje, antras – Balbieriškio pagrindinės mokyklos šaulys Lukas Beniulis, trečias -Stakliškių gimnazijos šaulys Juozas Budrikas.

Futbolą žaidė net 7 komandos, iš kurių nugalėtojai tapo jau 11 metų neįveikiama Jiezno gimnazijos komanda, antri liko Balbieriškio futbolininkai, o treti – Stakliškių gimnazistai. Visos dalyvavusios komandos buvo apdovanotos medaliais, diplomais, taurėmis ir saldžiais prizais. Teisėjavo vyr. teisėjas Rolandas Meškauskas, Dalius Juodsnukis, Žydrūnas Šakočius, Tomas Stanevičius.