Sporto veteranei Angelei Redeckienei – nuoširdi mero Alvydo Vaicekausko padėka

„Jei ne korona, būčiau gal dar ir kvailiojusi“, – priėmusi iš Prienų r. savivaldybės mero Alvydo Vaicekausko rankų padėką bei dovaną sakė 83-ejų sulaukusi, bet dar kupina energijos ir noro dirbti Prienų kūno kultūros ir sporto centro trenerė Angelė Redeckienė. Rugsėjo 2 d. ilgametė pedagogė, teniso entuziastė nutarė atsisveikinti su darbu ir kolektyvu, kuris susirinko išlydėti savo narės ir padėkoti jai už puikius bendro darbo metus.


Meras padėkojo trenerei už ilgametį nuoširdų darbą, meilę sportui, jo puoselėjimą tarp vaikų ir jaunimo, gražius pasiekimus. Jis palinkėjo trenerei stiprios sveikatos, išlikti tokiai pat kupinai energijos, entuziazmo bei surasti laiko sau ir savo pomėgiams. Visam kolektyvui meras palinkėjo sėkmingų, darbingų mokslo metų, drąsiai pasitikti iššūkius, išnaudoti galimybes.
A. Redeckienė padėkojo merui, taip pat buvusiems kolegoms už dėmesį, bendrystę, nuoširdų priėmimą į kolektyvą.
Ilgametė KKSC darbuotoja pedagoginį darbą pradėjo dirbti nuo 1961 m., iš jų 29 metus treniravo vaikus. Tuomet ji pirmoji ėmėsi iniciatyvos mokyti Prienų mokyklų vaikus teniso pagrindų, tapo šio sporto populiarintoja ir puoselėtoja. Per šį laiką išauginta ne viena teniso entuziastų karta, pasiekta nemažai laimėjimų, įspaustas ryškus pėdsakas Prienų krašto sporto istorijoje.
Kaip sakė pati trenerė, aukščiausias jos mokinių pasiekimas – 4 vieta respublikinėse varžybose, asmeninis – trečioji vieta Pasaulio lietuvių sporto žaidynėse, dvejetų varžybose. Pasaulio lietuvių sporto žaidynėse, įvairiuose čempionatuose ji yra ne kartą pasiekusi puikių rezultatų.
Atsisveikindama su kolektyvu A. Redeckienė linkėjo visiems daug dirbti. „Stengtis dėl savo vaikučių verta“, – sakė ilgametė teniso sporto entuziastė.
Prienų r. savivaldybės informacija

Rubrikoje Sportas. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *