Registrų centras priims tik iš anksto vizitui užsiregistravusius klientus

Paslaugas raginama užsisakyti internetu

Būtinąsias ir neatidėliotinas paslaugas, kai šios nėra teikiamos internetu, Registrų centro klientai galės gauti tik iš anksto užsiregistravę vizitui į vieną iš 50-ies įmonės padalinių. Įmonės įdiegta išankstinė klientų aptarnavimo sistema padės suvaldyti klientų srautus ir laikantis visų saugumo reikalavimų prisidėti prie pandemijos suvaldymo.


„Šiandien prašome visų savo klientų būti sąmoningais ir vizitą į Registrų centrą rinktis tik esant neatidėliotinai būtinybei. Didžiąją dalį savo paslaugų raginame užsisakyti ir gauti internetu, pasinaudojant savitarnos sistema. Tais atvejais, kai paslauga nėra teikiama nuotoliniu būdu, prašome klientų įvertinti, ar tikrai ji yra būtina šiuo metu ir ar negalėtų palaukti, kol pandemija šalyje atslūgs ir fizinis kontaktas nekels tiek grėsmės. Siekdami pasirūpinti savo klientų ir darbuotojų saugumu ir laikydamiesi visų saugumo reikalavimų, nuo šiol klientus fiziškai aptarnausime tik iš anksto užsiregistravus vizitui“, – sako Registrų centro Klientų aptarnavimo direktorė Daiva Karaliūnienė.
Iš anksto internetu užsiregistruoti galima per Registrų centro interneto svetainę adresu https://www.registrucentras.lt/ikr/. Čia klientai gali pasirinkti norimą paslaugą, vieną iš Registrų centro padalinių bei pasirinkti jiems patogų laiką. Registracija taip pat galima bendru Konsultacijų centro telefonu (8 5) 268 8262, tačiau dėl išaugusio skambučių konsultantai ne visuomet gali operatyviai atsiliepti.
„Šiuo metu stebime išaugusius klientų srautus didžiuosiuose miestuose, todėl kai kur vizito gali tekti palaukti kelias dienas. Labai prašome visų klientų sąmoningumo, todėl raginame atsakingai rezervuoti laiką vizitui, o pasikeitus planams atšaukti savo rezervaciją, kad atsilaisvinusį laiką galėtume pasiūlyti kitiems klientams. Įvesti saugumo reikalavimai riboja vienu metu patalpose galinčių būti klientų skaičių, tad klientai į patalpą įleidžiami tik rezervuotu laiku, kad netektų laukti. Prašome klientų atvykti laiku, kad netektų laukti“, – ragina D. Karaliūnienė.
Klientų prašoma į padalinius atvykti laikantis visų rekomendacijų dėl COVID-19 viruso prevencijos: atvykti vieniems, dėvėti apsauginę kaukę, atsiskaitymams nenaudoti grynųjų pinigų. Vadovaujantis visais saugumo reikalavimais, Registrų centro klientų aptarnavimo padalinių patalpos visoje Lietuvoje yra reguliariai valomos, tarp klientų ir darbuotojų išlaikomas atstumas, patalpose įrengtos rankų dezinfekavimo priemonės.

Registrų centro savitarna – saugus pasirinkimas
Siekiant apriboti kontaktų ir nereikalingų išvykų skaičių Registrų centro klientai raginami naudotis savitarnos sistema. Čia galima ne tik užsisakyti įvairiuose registruose ar informacinėse sistemose esančių duomenų išrašus, tačiau ir, pavyzdžiui, įregistruoti naują įmonę ar organizaciją, registruoti juridinių asmenų duomenų pasikeitimus, sudaryti elektroninį įgaliojimą ar užsisakyti viešiesiems pirkimams reikalingą jungtinę pažymą.
Be to, pasinaudodami neatlygintinomis paslaugomis gyventojai gali pasitikrinti savo nekilnojamojo turto mokestinę ar vidutinę rinkos vertę, E. sveikatos sistemoje, prisijungę prie savo paskyros, gali sužinoti informaciją apie atliktą COVID-19 tyrimą ar kitus sistemoje esančią savo sveikatos informaciją.
Klientai taip pat raginami pasinaudoti interaktyvia Registrų centro konsultacijos sistema info.registrucentras.lt, kur galima rasti atsakymus į daugelį rūpimų klausimų, taip pat užduoti savo klausimą. Siekiant išvengti vizito į padalinį, klientai savo prašymus taip pat gali pateikti įprastu paštu (adresu Lvovo g. 25-101, 09320 Vilnius) arba el. paštu (info@registrucentras.lt).

Apie Registrų centrą
Registrų centras tvarko pagrindinius valstybės informacinius išteklius – valstybės registrus ir informacines sistemas – ir tai darydamas vadovaujasi jų valdytojų (skirtingų valstybės institucijų) nustatytomis tvarkomis ir taisyklėmis. Šiuo metu Registrų centras prižiūri 11 valstybinės reikšmės registrų ir apie 20 informacinių sistemų bei nuolatos teikia pasiūlymus jų valdytojams dėl registrų ir sistemų atnaujinimo, taip pat pagal poreikį diegia valdytojų patvirtintus registrų ir sistemų modernizavimo sprendimus.

Rubrikoje Teisė žinoti. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *