Dėkui, mokytojai!

Karantinas – tai visiškai nauja, kitokia, nelengva patirtis mums visiems: ir mokiniams, ir mokytojams. Daugelis iš mūsų su nekantrumu, bet taip pat ir su dideliu nerimu, laukė prasidėsiančio nuotolinio mokymosi. Kyla klausimas, kaip mums sekasi šis neįprastas mokymosi būdas?
Nuotolinis mokymasis prasidėjo labai sklandžiai, be didelių trikdžių. Kiekviena pamoka darėsi vis sklandesnė, tobulesnė. Manau, pasiekėme labai gerų rezultatų, ir niekas neprieštarautų, kad mūsų mokyklos mokytojai yra patys šauniausi! Kol mokiniai nerūpestingai laukė atostogų pabaigos, mokytojai atsakingai mokėsi ir ruošėsi nuotolinėms pamokoms. Tikriausiai įdomu, iš kur tai žinau? Atsakymas – labai paprastas, tai suprasti galima iš pirmųjų pamokų. Mokytojai didžiąją dalį mokomosios medžiagos suskaitmenino ir paruošė daugybę įdomių būdų ją pateikti. Pamokų metu programoje „Microsoft Teams“ vyksta nuotolinis mokymas ir mokiniai susipažįsta su svarbiausia informacija, teorija ar uždavinių sprendimo būdais, turi galimybę klausti, konsultuotis bet kuriuo metu, ir visuomet sulaukiame išsamių patarimų ir pagalbos. Kiekviena pamoka prasideda rūpestingais klausimais: „kaip laikomės“, „kaip praėjo ankstesnės pamokos“, „kaip išsimiegojome, jaučiamės“. Mokytojai, tarsi antrieji tėvai, kuriems mes rūpime ne tik kaip mokiniai, kurie baigs mokyklą, bet taip pat ir kaip asmenybės, kurios siekia savo tikslų, nedrąsiai išbando naujus dalykus ir klysta. Jie visuomet yra šalia, nors ir kitapus ekrano, ir stengiasi mus palaikyti, pakonsultuoti ar išklausyti.
Taigi viso Birštono gimnazijos mokinių parlamento vardu dėkoju mokytojams už jų kantrybę, pastangas ir rūpestį. Ačiū Jums už nenumaldomą norą mus išmokyti ir paruošti ne tik brandos egzaminams ar įvairiems patikrinimams, bet ir visiems gyvenimo išbandymams!
Paulina Gudauskaitė
Birštono gimnazijos mokinių parlamento prezidentė

Rubrikoje Mokyklų gyvenimas. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *