Surengė tarptautinį komandinį „Ekofrisos“ petankės turnyrą

Spalio 12 dieną Birštone vykusiame tarptautiniame komandiniame petankės turnyre „Ekofrisos“ prizams laimėti dalyvavo keturios komandos iš Lietuvos ir Latvijos. Kaip sakė vienas iš šių varžybų organizatorių ir teisėjų Vytautas Gedminas, dėl įvairių priežasčių neatvykus komandoms iš Rusijos ir Mongolijos, teko keisti varžybų formatą ir pirmą kartą buvo žaidžiama pagal Europos komandinio čempionato nuostatus.
Kiekvieną komandą sudarė po šešis žaidėjus, mažiausiai viena iš jų privalėjo būti moteris. Komandiniai taškai buvo skaičiuojami sumuojant vienetuose, dvejetuose ir trejetuose sužaistų susitikimų rezultatus.
Turnyro nugalėtoja tapo komanda „Warriors“ iš Latvijos, už pergales atskiruose žaidimuose surinkusi 9 taškus, antrą vietą užėmė „Birštono“ komanda (6 taškai), treti liko „Kauno“ (3 t.), ketvirti – „Vilkuonio“ žaidėjai.
Jungtinei „Birštono“ komandai atstovavo stipriausi kurorto žaidėjai Irma ir Paulius Bagdanavičiai, Vytautas Gedminas bei žaidėjai iš Šiaulių. Keletas birštoniečių žaidė „Kauno“ ir „Vilkuonio“ komandose.
„Birštono versmių“ informacija

Rubrikoje Sportas. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *