„Skaitmeninė savaitė“ tęsiasi

Vienas iš skaitmeninės savaitės renginių Prienų Justino Marcinkevičiaus viešojoje bibliotekoje – ATVIRŲ DURŲ DIENA „Naujų technologijų mokinių ugdymui mokykloje ir bibliotekoje pristatymas. Įrangos įveiklinimo būdai.“


Renginyje dalyvavo Prienų „Revuonos“ pagrindinės mokyklos mokiniai, bibliotekoje lankėsi ir Prienų „Žiburio“ gimnazijos 4 kl. mokiniai (mokytojas Vydmantas Petraška). Jų bibliotekoje taip pat laukė daugybė naujų patirčių, nes biblioteka pristatė naujai gautą įrangą, kuri gali būti naudojama ir mokinių skaitmeniniam raštingumui, ir kūrybiškumui, ir programavimo gebėjimų ugdymui pamokose bei bibliotekoje. Renginio metu vyko ir internetinio seminaro transliacijos (online) peržiūra – „Mechatronika“. Transliacijos metu mokiniai buvo supažindinti su trimis skirtingomis specialybėmis: mechanikos, elektros ir IT inžinerija. Darbo rinkoje mechatronika dažnai siejama vien su robotais, tačiau transliacijos metu mokiniai sužinojo, kad tai klaidingas įsitikinimas.
„ALL DIGITAL Week“ – „SKAITMENINĖ SAVAITĖ“ kvietė į bibliotekas mokytis, kurti, dalintis ir dalyvauti renginiuose bei veiklose, susijusiose su skaitmeninėmis inovacijomis.
Prienų Justino Marcinkevičiaus viešosios bibliotekos informacija

Rubrikoje Bendruomenės. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *