„Vytauto“ krepšinio komanda tapo BBL čempione

Trečiadienį Baltijos krepšinio lygos (BBL) čempione tapo Prienų – Birštono „Vytauto“ komanda. Prienų – Birštono komanda pirmąsias finalo rungtynes namuose Pasvalio „Pieno žvaigždėms“ pralaimėjo rezultatu 85:88, bet svečiuose atsirevanšavo su kaupu – 89:74 (22:11, 19:21, 27:15, 21:27).

„Vytautas“ rungtynes pradėjo spurtu 8:0. 6-tąją minutę Virginijaus Šeškaus treniruojama komanda pirmavo 17:2, 12-tąją minutę pranašumas išaugo 29:11. Nors „Pieno žvaigždėms“ 24-tąją minutę pasisekė priartėti 41:43, tai buvo viskas, ką šeimininkai įstengė padaryti. „Vytautas“, laimėjęs atkarpą 15:0, nutolo saugiu atstumu ir laimėjo svarbias rungtynes 17 taškų skirtumu.
Naudingiausiu finalo žaidėju pripažintas Tomas Delininkaitis -18 taškų (6 rezultatyvūs perdavimai). Rezultatyviai žaidė Regimantas Miniotas – 20 taškų (5 iš 7 tritaškių).