Sausio 23 – 24 dienomis įvyko keturi susitikimai „Gyvenimo“ laikraščio ir Prienų rajono savivaldybės krepšinio pirmenybėse.

GKPBirštoniečiai metė iššūkį

Birštono „Žvėrys-Ernas“ – Balbieriškio „Ringis“ 98:80 (22:26 28:19 17:17 31:18).

Birštono „Žvėrys-Ernas“ susitiko su Balbieriškio „Ringio“ komanda. Pergalės džiaugsmo dar nepatyrę birštoniečiai nusprendė mesti rimtą iššūkį pasistiprinusiai Balbieriškio „Ringio“ komandai. Pirmąjį kėlinį ir laimėjo Balbieriškio krepšininkai (22:26). Tačiau V. Palaikio ir A. Marchockio, kartu šiose rungtynėse pelniusių net 86 taškus, traukiamas „Žvėrių-Erno“ „traukinys“ įsibėgėjo antrajame kėlinyje: į didžiąją pertrauką birštoniečiai išėjo turėdami 6 taškų persvarą, vėliau nemažino apsukų ir šventė pergalę rezultatu: 98:80.

Rezultatyviausi žaidėjai:
Birštono „Žvėrys-Ernas“:
V. Palaikis -45 tšk., A. Marchockis -31 tšk., T. Milūnas -10 tšk.
Balbieriškio “Ringis”: R. Stankevičius – 23 tšk., A. Jakubauskas – 20 tšk., A. Kurapka – 14 tšk.

„Savivaldybė“ stakliškiečių nesustabdė

„Stakliškių seniūnija“ – „Savivaldybė“ 64:62 (6:20 21:10 15:17 22:15).

Dvi pretendentės į šių metų Prienų rajono savivaldybės ir laikraščio „Gyvenimas“ krepšinio pirmenybių medalius – Stakliškių seniūnijos ir „Savivaldybės“ ekipos varžėsi pirmosiose sekmadienio rungtynėse. Pirmajame ketvirtyje į „nokdauną“ pasiųsta Stakliškių seniūnijos komanda (6:20) sugebėjo atsitiesti, laimėdama antrąjį kėlinį 11 taškų persvara ir prieš didžiąją pertrauką sumažindama atsilikimą nuo „Savivaldybės“ iki 3-ejų taškų. Trečiajame ir ketvirtajame kėliniuose rungtynės toliau vyko permainingai, bent minimalia persvara pirmavo „Savivaldybės“ krepšininkai. Tačiau ketvirtojo kėlinio viduryje net trys taiklūs D. Kaminsko tritaškiai išvedė „Stakliškių seniūnijos“ ekipą į priekį. „Savivaldybės“ krepšininkai dar bandė stabdyti stakliškiečius pražangomis, tačiau jų pastangos buvo bevaisės. „Stakliškės“ šventė pergalę dviejų taškų skirtumu 64:62.

„Stakliškių sen.“:
R. Rūzgaitis -22 tšk., D.Kaminskas -14 tšk., M.Židanavičius -10 tšk.
“Savivaldybė”: T. Kavaliauskas -29 tšk., G. Andreikėnas -15 tšk., A. Kubilius -10 tšk.

Laimėjo „Paprūdžiai“

„Paprūdžiai“ – „Dvariukas“ 75:64 (14:18 19:14 27:22 15:10).

Antrajame sekmadienio susitikime kovėsi dvi ne stipriausias sudėtis surinkusios komandos. „Dvariukas“ buvo priverstas verstis be LKL rungtynėse turėjusio žaisti D. Šeškaus ir ekipos vairininko M. Ruko, o „Paprūdžiams“ šį kartą neatvyko padėti T. Žioba ir I. Sinkevičius. Apylygėje kovoje pirmavo tai viena, tai kita komanda. Visgi žymusis P. Aliukevičiaus ir D. Kuzmicko „pikenrolas“ vedė „Paprūdžius“ į priekį, ir šie šventė pergalę rezultatu 75:64.

„Paprūdžiai“:
O. Brazdžionis -17 tšk., D. Kuzmickas -16 tšk., D. Ališauskas -15 tšk.
„Dvariukas“: M. Čepulionis -22 tšk., D. Šemeklis -19 tšk., K. Ferevičius -13 tšk.

„Stadiono“ komanda – nenugalima

Veiverių „Amberis“ – „Stadionas“ 73:85 (21:24 15:10 21:23 16:28).

Paskutinysis susitikimas sekmadienį įvyko tarp „Stadiono“ ir Veiverių „Amberio“ komandų. Pirmuosius du kėlinius žymesnės persvaros nesusikūrusi pirmenybių favoritė – „Stadiono“ komanda – įrodė savo pranašumą, laimėdama trečiąjį ir ketvirtąjį kėlinukus rezultatais 21:23 ir 16:28, taip nusverdama rungtynių svertus į savo pusę 73:85.

Veiverių Amberis”: P. Glaniauskas – 24 tšk., D. Petkevičius – 14 tšk., M. Juodis – 11 tšk.
“Stadionas”: R. Gerbutavičius – 33 tšk., G. Maceina – 22 tšk., R. Marcinkevičius – 13 tšk.

Rubrikoje GKP 2015/2016 m. archyvas. Bookmark the permalink.